Neler yeni

Çözüldü Bozuk tema düzeltmesi

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu tema zannedersem bozuk düzeltme gibi bir şansım var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu tema zannedersem bozuk düzeltme gibi bir şansım var mı?

O paket bozuk değil hocam yapımcısı Xeon'a göre tasarlamış sen Zeppelin'de kullanmaya çalıştığın için öyle oluyor ama içini açıp görselleri Zeppelin formatında boyutlandırırsan kullanabilirsin.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@Se7Touch O detayı atlamışım, teşekkürler :)

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
O paket bozuk değil hocam yapımcısı Xeon'a göre tasarlamış sen Zeppelin'de kullanmaya çalıştığın için öyle oluyor ama içini açıp görselleri Zeppelin formatında boyutlandırırsan kullanabilirsin.
Yaparım ayarlarım diye teşekkür ettim ama boyutlarını ayarlayamadım düzenleme seçeneği yok sanırım.

Bir de Bu klasörün içinde sinyal ve wifi barları var ben onları telefonun hangi ayarlarından bulabilirim.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yaparım ayarlarım diye teşekkür ettim ama boyutlarını ayarlayamadım düzenleme seçeneği yok sanırım.

Bir de Bu klasörün içinde sinyal ve wifi barları var ben onları telefonun hangi ayarlarından bulabilirim.

Sinyal çubukları sadece iThemer veya StatusBar eklentili SnowBoard ile StatusBar özellikli temalarla değiştirilebilir. Ayrıca boyutlandırmadan kastım telefonda Filza ile yapılabilecek bir işlem değil bilgisayarda çeşitli resim düzenleme programları ile resimlerin yeniden uyarlanması gerekiyor.

Tips
Tips
Üst Alt