Neler yeni

Bootra1n USB görmüyor.

killerlocation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba Arkadaşlar,

Bootra1n'i çalıştırdığım zaman telefonum bağlı olmasına rağmen telefonu görmüyor. Fakat şöyle bir durum var kasalı bilgisayarımda herhangi bir sorun yaşamadan bu işlemi yapabiliyordum fakat şu anda yazlıkta bulunduğum için böyle bir şansım yok ve yanımda Laptop var. Bu konuda çözüm yolu var mı?

aslan6036

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba Arkadaşlar,

Bootra1n'i çalıştırdığım zaman telefonum bağlı olmasına rağmen telefonu görmüyor. Fakat şöyle bir durum var kasalı bilgisayarımda herhangi bir sorun yaşamadan bu işlemi yapabiliyordum fakat şu anda yazlıkta bulunduğum için böyle bir şansım yok ve yanımda Laptop var. Bu konuda çözüm yolu var mı?
Aynı sıkıntı bendede var 10.2 de görüyor PC telefonu ama desteklemiyor , 0.11 i deniyorum telefonu görmüyor pc, senin telefon ve sürüm ne dir ?

aslan6036

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iPhone 8 Plus - iOs 14
Benimde 8 plus, ios13.6.1 aynı sorun var 2 tane orjinal kablo ile denedim görmüyor 0.11 i fakat 10.2 yi denediğinde görüyor PC ama iOS sürümü desteklenmiyor diyor yani sıkıntı kablolarda degil

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n uefi değil normal boot ederek dene

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar checkra1n 0.11.0'da iOS 14 için sadece iPhone 6s/ 1. SE kullanıcıları jailbreak yapabilir şimdilik. Eğer başka sürümde veya 6s/ 1. SE'de görmüyorsa checkn1x'i deneyin, bootra1n bazen sıkıntı çıkartabiliyor.

aslan6036

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar checkra1n 0.11.0'da iOS 14 için sadece iPhone 6s/ 1. SE kullanıcıları jailbreak yapabilir şimdilik. Eğer başka sürümde veya 6s/ 1. SE'de görmüyorsa checkn1x'i deneyin, bootra1n bazen sıkıntı çıkartabiliyor.
Bilmiyorum chekcra1x i denedim oda olmadı bende , acaba 8 pluslar için beklemek mi gerekiyor?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bilmiyorum chekcra1x i denedim oda olmadı bende , acaba 8 pluslar için beklemek mi gerekiyor?
Diyorum ya şuanlık sadece iPhone 6s/SE destekliyor 8 için gelmesi biraz uzun sürecek

sabri0165

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam bende kendi cihazım için deniyorum ama olmuyor herşey tamam start kısmına geldiğimde start seçeneği hep mavi oluyor options bölümünde herşeyi denedim ama yinede olmadı yardımcı olabilir misiniz?

cihaz iphone 6 iOS v12.4.3

Tips
Tips
Üst Alt