Neler yeni

Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux) Linkler yenilendi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tekrar merhabalar;
Sorunsuz gerçekleştirdiğim jb den sonra, telefonum bir tweak sonrası reset attı ve tekrar jb yaparken -92 error aldım, bunuda konu içerisinde optionsdaki bir şıkkı işaretleyek çözeceğimi öğrendim ve denedim. Şuan jb tan olarak olmasına rağmen, done işareti çıkmasına rağmen telefon logoda kalıp daha sonra reset atıyor ve açıldığında jbsiz olarak açılıyor. sorun nedir nerede yanlış yapıyorum
Teşekkürler
Güvenli modda Jb yapıp sorunlu tweaki silmeniz gerekiyor

krizalidfx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n Her yaptığımızda . Tweakları baştan mı kuruyoruz? Telefonu kapatıp açtım. jb başarılı ama tweaklar yok. Filza vb çalışlıyor, tweaklar yüklü görünüyor ama çalışmıyorlar.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Checkra1n Her yaptığımızda . Tweakları baştan mı kuruyoruz? Telefonu kapatıp açtım. jb başarılı ama tweaklar yok. Filza vb çalışlıyor, tweaklar yüklü görünüyor ama çalışmıyorlar.
Tekrar jb yaptığında tweaklerin ve ayarların gitmez. Bazı tweaklerin çalılıyor demişsiniz, respring yapabiliyorsan yapıp dene, olmazsa telefoma reset atıp tekrar jb yapın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
13.5.1 için yeni güncelleme geldi mi?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Miritun 13.5.1'de kullanıyorum (i7)

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Miritun Bootra1n açıldığında sadece dfu istediği kısmı siz elle dfu alarak devam edeceksiniz. Normalde kendi alıyordu dfu moda, 13.5.1'de alamıyor siz kendiniz alın ve devam edin

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben yüklemeye çalıştım ama uyumsuz diyor
jb ekranında hali ile 13.5.1 tanımlı olmadığı için işleme başlamadan options sekmesinden allow untested sekmesini etkinleştirin.

Mani

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ya abi benimkisi bir türlü olmuyor. Parmağımı güç tuşundan kaldırdığımda geri sağım 4’e kadar gelip bitiyor ondan sonra da telefon kapanıp açılmıyor bundan bir kaç gün önce error 77 veriyordu şuan onuda vermiyor ios sürüm 13.5.1 bootraim ise 0.10.1 ne yapmam gerek sorun nedir yardımcı olursanız minnettar kalırım beni bu eziyetten kurtarmış olursunuz

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ya abi benimkisi bir türlü olmuyor. Parmağımı güç tuşundan kaldırdığımda geri sağım 4’e kadar gelip bitiyor ondan sonra da telefon kapanıp açılmıyor bundan bir kaç gün önce error 77 veriyordu şuan onuda vermiyor ios sürüm 13.5.1 bootraim ise 0.10.1 ne yapmam gerek sorun nedir yardımcı olursanız minnettar kalırım beni bu eziyetten kurtarmış olursunuz
0.10.2 yi dene olmaz ise dfu mod ile 13.5.1 tekrar yükle olmaması için bir sebeb yok

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Telefonum İphone 8 peki nasıl jb yapabiliceğime dair bir link varmı ? checkra1n nereden yüklicem
Tam konusuna yazıyorsunuz ilk sayfayı iyi inceleyin windows üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz
Mesaj düzenlendi:

Usb yi hazırladıktan sonra checkra1n ekranı geldiğinde bu mesajdaki kısmı işaretleyip jailbreak yapabilirsiniz
jb ekranında hali ile 13.5.1 tanımlı olmadığı için işleme başlamadan options sekmesinden allow untested sekmesini etkinleştirin.

Son düzenleme:

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
m2 ssd aldım biosa veya f12 ile geçmiyor çünkü çok hızlı yahu nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı? :D

AlSarab

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
m2 ssd aldım biosa veya f12 ile geçmiyor çünkü çok hızlı yahu nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı? :D
windows kurulu olan harddiskin power veya sata kablosunu çıkar açamayınca boot ekranına giricektir direk
Mesaj düzenlendi:

amd ryzenlarda sıkıntı mı var önceden laptopla yapıyrdum ilk sürümde güncelleyim dedim şimdi masaüstünde ryzenla yapmıyorum gelmiyor bir kere seçme ekrabnı geldi bootra1n in bir daha gelmedi

Son düzenleme:

veyso7216

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
13.6 için jb varmı İphone 7 plus kullanıyorum

Tips
Tips
Üst Alt