Neler yeni

Bluetooth simgesi gözükmüyor

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar az önce fark ettim. iOS 12.1.1 Bluetooth hem ayarlardan hemde kontrol merkezinden aktif ettigimde simge statusbar'da görünmüyor. Yani cc'den de etsem, ayarlardan da aktif etsem simge görünmüyor. iOS 12.1.1 kullanan arkadaşlarda durum nedir? (JB'li)

Moderatör tarafından düzenlendi:

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Jailbreak yapmadan önce bende de gözükmüyordu. Bir aygıtla bağlantı kurduğunda ortaya çıkıyordu simge.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu durum çok can sıkıcı ya.ne yaptıysam bu bloutooh gelmesi malesef ekrana onu geçtim jb i veya jb siz bağlanma sonrunu var.hard Reset ağ ayarlarını sıfırlama herşeyi denedim bildigim.ama malesef olmuyor...valla pişman oldum 12 ye geçtigime..bu sorunu nasıl çözeriz bir önerisi olan veya çözümü olan...yoksa jb ye elveda diyeceğim....bunuda istemiyorum..ama eğer çözülmezse güncelliyicem artık yapacak birşey yok..güncelleyip bekliyicem....acaba sürüm beta olduğu için yapıyor olabilir mi...?ama hem jb li hem jb siz hemde jb li iken tüm tweakleri devre dışı bırakıp öyle denedim ama nafile ne bloutooth simgesi statüsbara a geliyor nede baglanıyor.jb sizken baglanıyor görünüyor ama bağlı değil cihaza.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Peki cihazlarla bağlantı kurabiliyor Musun kardeşim.yani bağlanmada sorun varmı...?

Kuruluyor hocam da bağlantı kurulduğunda simge geliyor. Başka türlü açık olup olmadığını anlayamıyorum, denetim merkezine bakmazsam.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kuruluyor hocam da bağlantı kurulduğunda simge geliyor. Başka türlü açık olup olmadığını anlayamıyorum, denetim merkezine bakmazsam.
Bak bende hem ayarlarda hemde cc de açık ama bloutooth logosu ne CC de ne de statuste görünmüyor...

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Wi-Fi’a bağlanmadığınız zaman logo görünmediği gibi herhangi bir Bluetooth aygıtına bağlanmadığınız sürece görünmeyecektir.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Wi-Fi’a bağlanmadığınız zaman logo görünmediği gibi herhangi bir Bluetooth aygıtına bağlanmadığınız sürece görünmeyecektir.
Su an Samsung gear a bağlı cihaz ama logo yine yok ....

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Su an Samsung gear a bağlı cihaz ama logo yine yok ....

Kulaklık varsa birde onunla deneyebilir misiniz?
Bluetooth cihazım olmadığı için deneyemedim.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kulaklık varsa birde onunla deneyebilir misiniz?
Bluetooth cihazım olmadığı için deneyemedim.
Denedim kulaklık baglanıyor ama resimdeki gibi kulaklık işareti ve şarj durumu görünüyor ama bloutooth iconu yok

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iOS 11de bir cihaza bağlanmasa bile klasik Bluetooth simgesi çıkıyordu Hocam.

Tips
Tips
Üst Alt