Neler yeni

Batarya sağlığı

omergers1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Gençler batarya sağlığım 85 civarı falan bunu nasıl bir şarj yöntemiyle çıkarabilirim fikri olan ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
bu çıkmaz ölü hücreler bi daha düzelmez

omergers1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bu çıkmaz ölü hücreler bi daha düzelmez
8 ay kullanılmamış iPhone u 2 gün şarj da bıraktım 98 e çıkmıştı kullanmadan önceki yüzdesi 87 ydi lütfen konu hakkında bilmeden yorum yapmayalım

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
şarj etmene bağlı olarak anlık yükselme olur ama aslında ölü hücreler bi daha eski haline gelmez

omergers1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
şarj etmene bağlı olarak anlık yükselme olur ama aslında ölü hücreler bi daha eski haline gelmez
Ama o telefonun şarjı 8 ay öncesine göre şuan gayette iyi gidiyor bunlar iyon pil sonuçta o yüzden sordum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam böyle bir şey cidden mümkün değil. Olsa bataryalar ölümsüz olur. :D:D

Senin orada gördüğün hatalı sadece. 90 oluyor mesela restore ediyorum cihazı 91'e çıkıyor. Kendi için de olan bir sorun bu.

omergers1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam böyle bir şey cidden mümkün değil. Olsa bataryalar ölümsüz olur. :D:D

Senin orada gördüğün hatalı sadece. 90 oluyor mesela restore ediyorum cihazı 91'e çıkıyor. Kendi için de olan bir sorun bu.
Peki şuan jailbreakli cihaz, Apple değişim yaptığında telefonu restore ediyor parmak izi vs sorun çıkarmssın diye bu konuda ne yapabilirim

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Peki şuan jailbreakli cihaz, Apple değişim yaptığında telefonu restore ediyor parmak izi vs sorun çıkarmssın diye bu konuda ne yapabilirim

Parmak izi ne gibi sorun çıkarabilir ki ?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
8 ay kullanılmamış iPhone u 2 gün şarj da bıraktım 98 e çıkmıştı kullanmadan önceki yüzdesi 87 ydi lütfen konu hakkında bilmeden yorum yapmayalım

Biliyorsanız neden burada sorma ihtiyacı hissediyorsunuz. Böyle yöntemleriniz varsa pil sağlığı düşük olan arkadaşlara yardımcı olacak bir konu açın onlarda yararlansın.

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam böyle bir şey mümkün değil. Kendi deneyimlerime dayanarak başımdan geçenleri anlatayım. Yetkili apple servisiyle konuşmuştum update alabileceğini ve kasadaki ufak bir çizikten dolayı telefonun sağlam bir şekilde geri geleceğinin garantisini vermediklerini söylemişti, beni yanlış yönlendirmiş olabilirler. Ben de bataryayı kendim deji marka alıp taktırdım. Yine kendi deneyimlerime göre orijinal bataryasından daha iyi performans sunduğunu söyleyebilirim. Daha 3 ay kullandım bataryayı fakat 2200 mahtan 2187 maha düştüğünü gördüm tavsiye ederim.

not: Marka vermek kurallara aykırı mı bilmiyorum aykırıysa uyarırsanız hemen kaldırırım kusura bakmayın.

Son düzenleme:

omergers1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam böyle bir şey mümkün değil. Kendi deneyimlerime dayanarak başımdan geçenleri anlatayım. Yetkili apple servisiyle konuşmuştum update alabileceğini ve kasadaki ufak bir çizikten dolayı telefonun sağlam bir şekilde geri geleceğinin garantisini vermediklerini söylemişti, beni yanlış yönlendirmiş olabilirler. Ben de bataryayı kendim deji marka alıp taktırdım. Yine kendi deneyimlerime göre orijinal bataryasından daha iyi performans sunduğunu söyleyebilirim. Daha 3 ay kullandım bataryayı fakat 2200 amperden 2187 ampere düştüğünü gördüm tavsiye ederim.

not: Marka vermek kurallara aykırı mı bilmiyorum aykırıysa uyarırsanız hemen kaldırırım kusura bakmayın.
Parmak izi sıkıntı oldu mu veya restore edip mi taktırdınız

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır herhangi bir işlemde bulunmadım sadece telefonu kapatıp taktılar. Tanıdık işi bilen bir telefoncuya yaptırdım sadece 10 tl değişim ücreti alındı. Kendiniz de yapabilirsiniz fakat ben uğraşmak istemedim. Bozarsam yeni bir telefona ayıracak bütçem yoktu o vakitlerde.

omergers1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır herhangi bir işlemde bulunmadım sadece telefonu kapatıp taktılar. Tanıdık işi bilen bir telefoncuya yaptırdım sadece 10 tl değişim ücreti alındı. Kendiniz de yapabilirsiniz fakat ben uğraşmak istemedim. Bozarsam yeni bir telefona ayıracak bütçem yoktu o vakitlerde.
Çok teşekkürler iyi geceler dilerim

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu. İyi geceler.

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
aslında var ama çok tehlikeli genellikle fotoğraf makinelerinin bataryaları veya en basiti laptop hüçrelş bataryaları felan şoklama yöntemi ile çalıştırıyorlar ama fazla uzun gitmez emin ol yeni batarya alman daha sağlıklı olucaktır.

Tips
Tips
Üst Alt