Neler yeni

Batarya değişimi garantisi bitmiş ve jailbreakli sorun olurmu ?

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar telefonum 6s plus ios 11.3 jailbreakli.telefonumun garantisi bitti ve artık bataryanın ömrü tükendi sanırım çok çabuk şarjım bitiyor.o yüzden bataryayı değiştirmek istiyorum.telefoncuya verip bataryayı değiştirirse jailbreakten olurmuyum.korktugum için idare ediyodum artık kullanılmıcak kadar erken bitiyor.

MuhendisBey

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar telefonum 6s plus ios 11.3 jailbreakli.telefonumun garantisi bitti ve artık bataryanın ömrü tükendi sanırım çok çabuk şarjım bitiyor.o yüzden bataryayı değiştirmek istiyorum.telefoncuya verip bataryayı değiştirirse jailbreakten olurmuyum.korktugum için idare ediyodum artık kullanılmıcak kadar erken bitiyor.
Merhabalar,
Batarya değişiminin jailbreak la bir bağlantısı yok. Biri donanım biri yazılım herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bir sorun olmaz fakat direk Apple’a giderseniz sürüm güncelleyeceklerdir bilginiz olsun

rlfz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Apple servisi batarya ile birlikte telefonu restore edecektir muhtemelen. Telefoncu ise kar marjını yüksek tutmak için ucuz bir çin malı batarya takabilir. Tavsiyem internette batarya değişim videolarına göz atın, deji markasi kalite performans bir ürün(tavsiye ederim) satın alıp kendiniz degisim yapabilirsiniz.

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kaliteli bir batarya alıp telefon teknik servislerine değiştirtebilirsiniz. Deji batarya öneririm.

Tips
Tips
Üst Alt