Neler yeni

batarya degişimi 6s 2200 mah

miraceren

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba benim batarya nerdeyse öldü 3-3.30 saat gidiyor ve sürekli yanımda şarj aleti taşımak zorunda kalıyorum aranızda yüksek mah batarya kullananlar varsa bana yorumlarını yazabilirlermi almayı düşünüyorum?

farukfar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
4 ay önce kadar DEJİ marka 6s için batarya aldım, batarya değişimini kendim gerçekleştirdim, fiyat ve performanstan çok memnunum, tavsiye edebilirim.

AdeLa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba dostum, Tek tavsiye edebilecegim batarya Baseus'dur.
Nohon ve deji de denemis biri olarak Yuksek amperli Baseusdan cok memnun kalicaksin.
6-6s plus-7-7 plus da denedim ve hepsi orjinalden bile daha iyi sonuc verdi

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Şöyle söyleyeyim, telefonun bataryasından daha yüksek amperli bir batarya alacaksan bu kesinlikle li-po yani lityum polimier batarya olacaktır. Telefonun orjinal bataryası ise Li-ion dur. Lipo bataryalar Liion bataryalara göre aynı boyutta olmalarına rağmen yüksek akım barındırabilirler, fakat onların da şöyle dezavantajları var.
1. Lipo bataryalar Lion bataryalara göre daha uzun sürede şarj olurlar.
2. Lipo bataryaların şarjı bitmeden şarja koyarsanız bataryanın ömründen yersiniz, yani Lion batarya gibi istediğiniz zaman şarja koyamazsınız. Ha koyarsınız, bu sefer bataryanız kısa sürede bozulur.
Neredeyse bütün markaların normal ve yüksek amperli bataryalarını kullandık.
Sonuç olarak yüksek amperli Lipo bataryayı kesinlikle önermiyorum. Alacaksanız telefonun orjinal değerinde Liion batarya alın.
Marka olarak da sırasıyla
1. Nohon
2. Baseus
3. Deji
4. Cepium
Mesaj düzenlendi:

Merhaba dostum, Tek tavsiye edebilecegim batarya Baseus'dur.
Nohon ve deji de denemis biri olarak Yuksek amperli Baseusdan cok memnun kalicaksin.
6-6s plus-7-7 plus da denedim ve hepsi orjinalden bile daha iyi sonuc verdi
Yüksek amperli batarya orjinalden daha uzun gider fakat ömrü az olur, kullanım ve şarj olayına dikkat etmen gerekir yoksa çabuk bozulur, yoksa cep telefonu firmaları da bilir Lipo batarya kullanmayı, bu yüzden Lion batarya kullanırlar.

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben de bi kaç ay öncesinden 6s telefonum için kendi sitesinden DEJİ marka batarya alıp kendim değiştirdim çok memnunum tavsiye ederim

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ip8 icin değiştiren varmi acaba?
Pil sağlığı 86 da ama ilerde değiştirmek istiyorum

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Garantisi yok mu telefonun?
Benimkinin garantisi var 19 ekimde bitecek pil sağlığı %84 11.3.1 jb li 6s ne yapayım ekim gibi göndereyim mi telefonu telefonda sorun olmadan pili değiştirirler mi?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Benimkinin garantisi var 19 ekimde bitecek pil sağlığı %84 11.3.1 jb li 6s ne yapayım ekim gibi göndereyim mi telefonu telefonda sorun olmadan pili değiştirirler mi?
Muhtemelen değiştirirler, ben 2 kere verdim cihazı sürüm güncellemediler, şansın varsa sürüm de güncellemeler, jb kaldır, cihazı sıfırla, güncelleme engellemek için profili kur öyle ver garantiye

Tips
Tips
Üst Alt