Neler yeni

Arkadaşlar lütfen yardım sürekli instagram bozuk durumda

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar jb li telefonum ve instagramda sorun var kapanıyor donuyor kapatıp açınca düzeliyor ve bu sorun yalnızca instada oluyor yardım ederseniz sevinirim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Birçok kişide buna benzer sorunlar var, kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İnstagram sunucuları çöktü dünya genelinde, sabırla bekleyin.

(Yalnız ne abartmışsın ha instagramsız ölmezsin:banana:)

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İnstagram sunucuları çöktü dünya genelinde, sabırla bekleyin.

(Yalnız ne abartmışsın ha instagramsız ölmezsin:banana:)
Ölmem zaten abartmamın sebebi de jb yaptığımdan beri bu sorunun devam etmesi yani aylardır sorun çıkaran tek şeyin bu olması.

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Instagram sürümünü düşür.
Düşürüyorum olmuyor kamerası sorunlu hikaye açıyorum donuyor falan her şeyi sorunlu durumda instanın ve hiç tweak olmaksızın bu sorun devam ediyor

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Düşürüyorum olmuyor kamerası sorunlu hikaye açıyorum donuyor falan her şeyi sorunlu durumda instanın ve hiç tweak olmaksızın bu sorun devam ediyor
Telefonunu kapat, tekrar aç. Yeniden jb yapabilirsin. Bende arada sorun yaşasam iPhone'u kapatıp açıp tekrar jailbreak yapıyorum. Deneyin. Sonuçta tekrar jailbreak yapabilirsiniz.

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefonunu kapat, tekrar aç. Yeniden jb yapabilirsin. Bende arada sorun yaşasam iPhone'u kapatıp açıp tekrar jailbreak yapıyorum. Deneyin. Sonuçta tekrar jailbreak yapabilirsiniz.
Evet ama daha geçen gün bile tekrar jb yaptım yine aynı ama aslında jb yi tamamen kaldırıp bi öyle denemeyi düşünüyorum

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet ama daha geçen gün bile tekrar jb yaptım yine aynı ama aslında jb yi tamamen kaldırıp bi öyle denemeyi düşünüyorum

O zaman farklı bir jb aracı kullanın ya da kullandığınız bir tweak mutlaka ama mutlaka instagram'a erişiminizi kısıtlıyor. Deneme yanılma yönetimi ile aşabilirsiniz bu sorunu. JB'de sorun olsa zaten JB çalışmaz ya da bir döngüye girer ya da elma da kalır. Siz de öyle bir sorun yok. Kullandığınız tweaklerden birisinde sorun var. Neyse, kolaylıklar dilerim.

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
O zaman farklı bir jb aracı kullanın ya da kullandığınız bir tweak mutlaka ama mutlaka instagram'a erişiminizi kısıtlıyor. Deneme yanılma yönetimi ile aşabilirsiniz bu sorunu. JB'de sorun olsa zaten JB çalışmaz ya da bir döngüye girer ya da elma da kalır. Siz de öyle bir sorun yok. Kullandığınız tweaklerden birisinde sorun var. Neyse, kolaylıklar dilerim.
Bir şey daha soracağım remover ile kaldırınca jb ile alakalı her şey siliniyor mu yoksa başka bir temizlik yapmalı mıyım ?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Benim problem sanırım genel değil ya
Evet probleminiz genel değil.
Instagram jailbreaklı cihazlarda bu ara sorun çıkartıyor.
Ben eski sürüm kullandığım için sorun yok.
Sorun tweakler ile alakalı değil.
Sorun jailbreaktan kaynaklanıyor.
Sizinde sorununuz bu yüzden mi anlayabilmemiz için telefonu kapatıp açın ama jailbreak yapmayın.
Instagrama girin yine bir atma problemi yaşayacak mısınız bir bakalım.

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Evet probleminiz genel değil.
Instagram jailbreaklı cihazlarda bu ara sorun çıkartıyor.
Ben eski sürüm kullandığım için sorun yok.
Sorun tweakler ile alakalı değil.
Sorun jailbreaktan kaynaklanıyor.
Sizinde sorununuz bu yüzden mi anlayabilmemiz için telefonu kapatıp açın ama jailbreak yapmayın.
Instagrama girin yine bir atma problemi yaşayacak mısınız bir bakalım.
Eski bir jb sürümü mü kullanıyorsunuz yoksa insta sürümü mü ?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hangi sürüm mesela bende ona düşüreyim çözülür belki sorun ?
Denediler , düşürmek fayda etmedi.
Instagram üst sürüm kurulduğu anda alt sürüme düşürsenizde nedensizce aynı sorun devam ediyor.
Sürümüm 50.0

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Denediler , düşürmek fayda etmedi.
Instagram üst sürüm kurulduğu anda alt sürüme düşürsenizde nedensizce aynı sorun devam ediyor.
Sürümüm 50.0
Anladım kardeşim sağolasın inşallah düzeltilir bu sorun

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Selamlar ayni sorun ben de de oluyordu;liberty lite sildim resimde ki su tweaki yukledim problem kalmadi...48FAB815-940F-495C-A643-873A308D23A2.png48FAB815-940F-495C-A643-873A308D23A2.png

Tips
Tips
Üst Alt