Neler yeni

Arka planda ses kaydetmek için Tweak?

alipaksi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba Arkadaşlar telefonu bıraktığım ortamda ses gizlice ses kaydedicek program veya tweak varmı eskiden vardı bi tweak galiba öyle hatırlıyorum bilen biri varsa yazabilimi acaba ?

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
SneakyCam ile foto veya video çekebilirsiniz. Videodan da sesi alabilirsiniz sonra. Ana ekranda küçük bir kırmızı işaret çıkar sadece.

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
SneakyCam işini çok iyi görür bence :okay:. Ses açmaya 2 kere basınca fotograf çeker. Ses kısmaya 2 kere basarsan video cekmeye başlar.

alipaksi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ama hocam benim istediğim ben telefonu bırakıp gidicem :D 4-5 saat kayıt eymesi lazım video kayıt ederse hafıza yetmez galiba :D

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ama hocam benim istediğim ben telefonu bırakıp gidicem :D 4-5 saat kayıt eymesi lazım video kayıt ederse hafıza yetmez galiba :D
Ses kaydetmeyi Activator ile bir harekete atayabilirsin. 2 kere volume tuşuna basma gibi sonra kaydetmeye başlar.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ses kaydetmeyi Activator ile bir harekete atayabilirsin. 2 kere volume tuşuna basma gibi sonra kaydetmeye başlar.
Anladığım kadarıyla, arka planda kaydetmesini istiyor. Yoksa normal ses kaydetme uygulamasını açıp bırakabilir fakat kilit ekranında gözükecektir.

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba Arkadaşlar telefonu bıraktığım ortamda ses gizlice ses kaydedicek program veya tweak varmı eskiden vardı bi tweak galiba öyle hatırlıyorum bilen biri varsa yazabilimi acaba ?
Tweak: RecordMusic

Tips
Tips
Üst Alt