Neler yeni

Aranılan müziği bulamama

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhaba arkadaşlar bu daha önce de aklımdaydı artık konu açıp sormak istedim. Bir restorantta, otobüste vs duyduğumuz şarkıyı kaydettik diyelim. Sözleri lyrics.com da çıkmıyor, shazam tanımıyor. Benim gibi insanların kaydettiği müziği paylaşıp buldukları platform biliyor musunuz? Bir forumda açılmış genel bir konu, facebook grubu, hashtag artık ne olursa.

fbyucel15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba shazama benzer bir çalışma prensibi var mikrofona izin verip kaydettiğin şarkıyı açarsan yardımcı olabilir

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Shazam'ın bulamayacağı şarkı tanımıyorum diyebilirim. Amatör şarkıcı/grup olabilir. Sen kaydettiğin şarkıyı paylaş, bakalım bulabilecek miyiz?
Not: Shazam arada sapıtabiliyor. Internet bağlantısı iyiyse, uygulamayı kapatıp açmak faydalı olabilir.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Shazam'ın bulamayacağı şarkı tanımıyorum diyebilirim. Amatör şarkıcı/grup olabilir. Sen kaydettiğin şarkıyı paylaş, bakalım bulabilecek miyiz?
Not: Shazam arada sapıtabiliyor. Internet bağlantısı iyiyse, uygulamayı kapatıp açmak faydalı olabilir.
Hocam sanırım ses kalitesi yüzünden tanımıyor. Yoksa dediğiniz gibi shazam her şarkıyı buluyor.

Tips
Tips
Üst Alt