Neler yeni

Aramaya Dönmek İçin Dokunun Hatası?

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar

Her hangi bir arama yaptığımda üstte klasik çıkan yeşil şeritteki bu yazı çıkıyor. 1-2 saniye sonra kayboluyor ve arama gerçekleşiyor. Jb’yi aktif edince oluyor. Herhangi bir tweak yüzünden değil. Sizde de oluyor mu? Çözümü var mı?

Cihaz: i8 Plus Sürüm: 11.3.1 Electra Jb

Cihaz
i8 plus
Sürüm
11.3.1

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ben bir hata göremiyorum. Ararken birkaç saniye gözüküp, sonra arama ekranına dönebilir. Sorunu biraz açar mısın?

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ben bir hata göremiyorum. Ararken birkaç saniye gözüküp, sonra arama ekranına dönebilir. Sorunu biraz açar mısın?

Normalde o yeşil barın çıkması için telefon görüşmesi yaparken ana ekran tuşuna basıp aramayı arkaplana almanız gerekir. Bu hata da uygulama ekranındaymış gibi zannediyor kendini. 11.3.1'e jb yaptığımdan beri vardı bu sorun. Artık tahammül sınırını aşmıştı.

Semi restore ile sorunu çözdüm. Şimdilik bir sıkıntı yok.

mahmuttttt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar

Her hangi bir arama yaptığımda üstte klasik çıkan yeşil şeritteki bu yazı çıkıyor. 1-2 saniye sonra kayboluyor ve arama gerçekleşiyor. Jb’yi aktif edince oluyor. Herhangi bir tweak yüzünden değil. Sizde de oluyor mu? Çözümü var mı?

Cihaz: i8 Plus Sürüm: 11.3.1 Electra Jb
Aynı sorun bende de var.
Lütfen nasıl çözdüğünüzü yazabilir misiniz?

Selamlar

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu sorunu ben sadece cihaz düşük güç modundayken yaşıyordum.Sizdede düşük güç modu açık mıydı bu problemi yaşarken?
iOs 10 kullanıyorum

mahmuttttt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu sorunu ben sadece cihaz düşük güç modundayken yaşıyordum.Sizdede düşük güç modu açık mıydı bu problemi yaşarken?
iOs 10 kullanıyorum
Hayır. Düşük güç modu kullanmıyorum. Ve her aramamda sanki bir önceki konuşma yeni bitmiş gibi üstte yeşil band çıkıp öyle arama yapıyor. ios 12,1 sanırım benimki bir kaç gün oldu yükselteli

Selamlar

mahmuttttt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
SilentRecorder tweak'ini yükleyin tüm ayarları aktif edin. Çözülecektir.
Bir de onun ne demek olduğunu bilsem süper olacaktı. Teknik konularda çok zayıfım maalesef.
Yine de teşekkür ederim

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bir de onun ne demek olduğunu bilsem süper olacaktı. Teknik konularda çok zayıfım maalesef.
Yine de teşekkür ederim
Cihazınız jailbreak'li değilse yüklyemez siniz! Jailbreak'li ise Cydia'ya girip arama boşluğunu SilentRecorder yazın ve cihaza kurun.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cihazınız jailbreak'li değilse yüklyemez siniz! Jailbreak'li ise Cydia'ya girip arama boşluğunu SilentRecorder yazın ve cihaza kurun.
Kendisi iOs 12.1 kullanıyor yani cihazı jailbreakli değil.

mahmuttttt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bilgilendirmelerin için teşekkür ederim.
Nasıl oldu anlamadım bugün telefondan artık ses duymamaya başladım. Şöyle ki arama yapınca ekranda hoparlör simgesi görünmüyor. Ve karşı taraf çalarken ben ses duymuyorum, telefonu açanda ses duymuyor. Mesaj yazarken tuş sesleri duyuluyor. Birisi beni arayınca telefon zil sesi çalıyor ama cevaplayınca ses yok. Telefon aracıma bluetooth ile bağlı olduğundan araç içinde telefon görüşmelerimi yapabiliyorum. Ekranın üstünde görünen yeşil şerit bazen çıkıyor arama yaparken ve "Mevcut Whatsapp araması sonlandırılmadan yeni arama yapamazsınız" gibi bir ibare çıkıyor. Telefonu bir yere çarptığımı hatırlamıyorum. Yeşil şerit olayının devamı mı onu da bilmiyorum. Üstte yeşil şerit sorununu bu siteden başka bir yerde konu açılmadığı için buraya not düşmek istedim.
Herkese ilgileri için teşekkür ederim.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bilgilendirmelerin için teşekkür ederim.
Nasıl oldu anlamadım bugün telefondan artık ses duymamaya başladım. Şöyle ki arama yapınca ekranda hoparlör simgesi görünmüyor. Ve karşı taraf çalarken ben ses duymuyorum, telefonu açanda ses duymuyor. Mesaj yazarken tuş sesleri duyuluyor. Birisi beni arayınca telefon zil sesi çalıyor ama cevaplayınca ses yok. Telefon aracıma bluetooth ile bağlı olduğundan araç içinde telefon görüşmelerimi yapabiliyorum. Ekranın üstünde görünen yeşil şerit bazen çıkıyor arama yaparken ve "Mevcut Whatsapp araması sonlandırılmadan yeni arama yapamazsınız" gibi bir ibare çıkıyor. Telefonu bir yere çarptığımı hatırlamıyorum. Yeşil şerit olayının devamı mı onu da bilmiyorum. Üstte yeşil şerit sorununu bu siteden başka bir yerde konu açılmadığı için buraya not düşmek istedim.
Herkese ilgileri için teşekkür ederim.
Hocam jailbreak olmadığı için başka bir sorun olmuş gibi. Tavsiyem iTunes ile yedek alıp yine iTunes ile geri yükle butonuna basın o gereken işlemleri yapacaktır. Ardından telefonunuzdaki herseye silinecektir. Yeniden etkinleştirdiğiniz zaman iTunes ile yedeğinizi yükleyin.

remny

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba aynı sorunu yaşıyorum ve asla bir çözüm bulamadım telefonu düşürmedim ya da sıkıştırmadım vs birdenbire hiç bir şekilde arama yapamaz cevaplayamaz oldum siz sorununuzu nasıl çözdünüz acaba?

Tips
Tips
Üst Alt