Neler yeni

appsync unified ya da affc2 tweak

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba arkadaşlar. ciahzımın sürümü ios 13.0 pc den cihazın jailbreak sistem klasörüne ulaşmam gerek. appsync unified ya da affc2 tweak leri sayesinde önceden ulaşabiliyorduk Şuan yüklü olmasına rağmen klasörlere ulaşamıyprum. ilgili tweaklerin 13.0 a uyumlu değil sanırım. karens repoda buldum appsync unified yükledim ama yine pc den göremiyorum. çözebilen varmı ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba hocam, ben en son 13.5 sürümünde kullandığımı hatırlıyorum. Her ikiside çalışıyordu ama.. Nereden yüklüyorsunuz afc2 yi?

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Affc2 şuan 13.6.1 sürümünde aktif olarak sorunuz bir şekilde kullanıyorum. OpenSSH tweak ile ssh üzeriden bağlantı kurmayı denedin mi?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba arkadaşlar. ciahzımın sürümü ios 13.0 pc den cihazın jailbreak sistem klasörüne ulaşmam gerek. appsync unified ya da affc2 tweak leri sayesinde önceden ulaşabiliyorduk Şuan yüklü olmasına rağmen klasörlere ulaşamıyprum. ilgili tweaklerin 13.0 a uyumlu değil sanırım. karens repoda buldum appsync unified yükledim ama yine pc den göremiyorum. çözebilen varmı ?
Apple File Conduit "2" (iOS 11+, arm64)
Allow full file-system access over USB for all arm64 devices, especially useful for those on iOS 11 and above.
1601836533640.jpeg

Tips
Tips
Üst Alt