Neler yeni

appstore uygulama ve güncelemeler yüklenmiyor

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar appstoreden uygulama veya güncelemeleri yükleyemiyorum indirme olmuyor hiç bir şey olmuyor şu şekilde söylüyor yüklenemiyor lütfen daha sonra yeniden deneyin diye ne yapmam lazım yardım edebilirmişsiniz şimdiden teşekkürler
Mesaj düzenlendi:

46072B66-74B3-4E80-96FF-4AA47EFCCE67.jpeg
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar appstoreden uygulama veya güncelemeleri yükleyemiyorum indirme olmuyor hiç bir şey olmuyor şu şekilde söylüyor yüklenemiyor lütfen daha sonra yeniden deneyin diye ne yapmam lazım yardım edebilirmişsiniz şimdiden teşekkürler
Mesaj düzenlendi:

46072B66-74B3-4E80-96FF-4AA47EFCCE67.jpeg
Bu şekilde hata veriyor yaaa deli olacam ağ ayarlarını sıfırladım ama olmuyor yardım edin lütfen 🙏

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Appstore++ ve localappstore benzeri tweak yüklediyseniz cydia dan kaldırın.

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
yok hocam sadece apcake vardı zaten cydiayada giremiyorum deaktif uncdede sıkıntı var
Mesaj düzenlendi:

denedim hocam
deaktif demişsin cydiadan silip sonra icleaner la temizlik yapıp denedin mi

apple hesabından çıkıp girin demişler onu da deneyebilirsin ama bilgiler gidiyormuydu hatırlamıyorum

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
deaktif demişsin cydiadan silip sonra icleaner la temizlik yapıp denedin mi

apple hesabından çıkıp girin demişler onu da deneyebilirsin ama bilgiler gidiyormuydu hatırlamıyorum
tlfonu kapatıp açtım zaten cydia aktifsizleşti unc0verde atıyor beni aktifleştirmiyorum ağ ayarlarını sıfırladım başka hesapla girip indirme yapim dedim olmadı hesap açtım başka genede olmadı anlamadım acaba format mı çeksem

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
tlfonu kapatıp açtım zaten cydia aktifsizleşti unc0verde atıyor beni aktifleştirmiyorum ağ ayarlarını sıfırladım başka hesapla girip indirme yapim dedim olmadı hesap açtım başka genede olmadı anlamadım acaba format mı çeksem
he unc0ver da acilmiyor
formati baskasi denemiş gene ayni diyor

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
evet denemişlere benim problem farklı hocam appstore uygulamalarını indiremiyorum imzalar kapanmadan evvel formatladım bakalım ne olacak:)

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
telefonun dilini ingilizce yapın sonra tekrar türkçe yapın ve yeniden deneyin.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. Telefonu jailbreakli iken kullandığınız bir tweak sorunu başlatmış. Jailbreak aktif edip restoreroofs yaparak bütün tweakleri ayarlarını silerek çözüm geliyor aklıma. Daha kısa yol son yüklediğiniz tweak ve kalıntılarını silerek de deneyebilirsiniz.

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
telefonun dilini ingilizce yapın sonra tekrar türkçe yapın ve yeniden deneyin.
yaptım olmadı jayi şuan aktif ettim ve bütün tweakler sildim dün formatta attım düzelmişti jb yaptım tekrar aynı oldu
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar. Telefonu jailbreakli iken kullandığınız bir tweak sorunu başlatmış. Jailbreak aktif edip restoreroofs yaparak bütün tweakleri ayarlarını silerek çözüm geliyor aklıma. Daha kısa yol son yüklediğiniz tweak ve kalıntılarını silerek de deneyebilirsiniz.
onuda yaptım maalesef olmadı yaa :((((((( lütfen yardımcı olun kafayı yisem kaç forumu gezdim ama yokkkk
Mesaj düzenlendi:

jbyide tekrardan unc0ver ile sildim yok **** bu tlfon benle dalga geçiyor sabahtandır apple küfür ediyorum:DDDD
Mesaj düzenlendi:

bütün tweakleri sildim tertemiz

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Seymes
Şimdi sakin ol ve sorduğum soruları cevapla...

1. Jailbreak aktif mi ?

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Seymes
Şimdi sakin ol ve sorduğum soruları cevapla...

1. Jailbreak aktif mi ?
evet aktif
Mesaj düzenlendi:

cydiadaki bütün tweak ve yüklediğim kaynakları sildim restorerofs yaptım her türlü denedim ama olmadı lütfen yardım edin
Mesaj düzenlendi:

tmm düzeldi çok şükür nasıl düzeldi derseniz hiç bir bilgim yok çok şeyler denedim :)))

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt