Neler yeni

AppStore Uygulama İndirmiyor

Cixs06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar Kusura Bakmayın Yeniyim Checra1n Jb Kullanıyorum App Store'den uygulama İndiremiyorum Daha Dün İndirmiştim AppStore+++ yüklü değil Cihazıda Ipws ile tekrar restöre etmek istemiyorum lütfen yardım edin

Cihaz
iphone 6s plus
Sürüm
13.3.1

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Safe mode a alın cihazı AppStore dan indirme yapın. İniyorsa tweaklerden kaynaklıdır inmiyorsa hesaptan kaynaklı olabilir.

Cixs06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
cihazı safemoda aldım yine indirmiyor cihazımda appadmin ve appstore++ kurulu değil napmam gerek

appleios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Kusura Bakmayın Yeniyim Checra1n Jb Kullanıyorum App Store'den uygulama İndiremiyorum Daha Dün İndirmiştim AppStore+++ yüklü değil Cihazıda Ipws ile tekrar restöre etmek istemiyorum lütfen yardım edin
Sorunun devam ediyorsa özelden yazar mısın lütfen bildiğim bi kaç yöntem var belki işini görür,

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sorunun devam ediyorsa özelden yazar mısın lütfen bildiğim bi kaç yöntem var belki işini görür,
çok özel değilse lütfen buraya da yazabilir misiniz? bende denemek isterim. çünkü hatayıbende düzeltemiyorum. teşekkürler.
Mesaj düzenlendi:

bu arada az önce eski yedeklemelerimden birisini geri yükledim ve şu an sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt