Neler yeni

Appstore Reklam cekmek icin Tweak

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Appstoredan Reklamlari cekmek icin Tweak ariyorum ve bedava app indirmek icin Appstore ariyorum eskisi gibi Appsyncli Imzasiz

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Addblocker indir appstordan ben kullanıyorum buyur link
Adblock Mobile — best Ad Blocker to block ads, Jennifer Hernandezhttps://itunes.apple.com/tr/app/adblock-mobile-best-ad-blocker-to-block-ads/id1121734569?l=tr&mt=8

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hiçbir şekilde reklam gelmiyor oyunlarda flan instada flan reklam yok ama watusi, Rocketin, reklamlarını kaldırmıyor maalesef :/

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Appstoredeki Reklamlari cekemiyor :(

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Appstorda reklamı ilk kez sende gördüm bekle biraz işe yarayacaktır diye umarım 1 senedir kullanıyorum bu uygulamayı

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Appstorda reklamı ilk kez sende gördüm bekle biraz işe yarayacaktır diye umarım 1 senedir kullanıyorum bu uygulamayı
ayen 3 yildir iphone kullaniyorum appstorede reklam falan gormedim

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
02.08.2018 ithibaren Appstore reklam baslatmisdir sen hangi sürümdesin belki Ios 11.3 veya üstünde degilsen gelmemisdir yada Türkiyede baslamamistir reklamlar

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
02.08.2018 ithibaren Appstore reklam baslatmisdir sen hangi sürümdesin belki Ios 11.3 veya üstünde degilsen gelmemisdir yada Türkiyede baslamamistir reklamlar
11.3.1 sürümüm ama reklam YÖK

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anladım adminler el atacaktır bizim içinde faydalı olur ama çok saçma ya apstore da reklam nedir

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Anladım adminler el atacaktır bizim içinde faydalı olur ama çok saçma ya apstore da reklam nedir
Rahasiz etmiyor benide ama yinede Appstoreun benim sayemde para kazanmasini desteklemem onun icin cekecem ve senin Adblock VPN zor degil mi ? bende daha iyi Yöntem var Jailbreakliysen Hosts icine Bloke edilecek siteleri yaziyon Admob gibi falan ozm VPN ne ihtiyac kalmiyor kendi telefonun automatik block atiyor.

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Açıkcası Benin’de öyle çok rahatsız edecek reklamlar çıkmıyor önüme addblock vpnyede alıştım oyunlarda işime yarıyor Öner’in için sağol yinede

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Bizim repodan reklam engelleyici indirin 10.2 deyken tweak ile appstore ve uygulamalarda vpn kullanmadan reklamları kaldırıyordu. Bu arada Appstore da reklam mevcut yüklediğin tweakden kaynaklı bir sorun değil

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Dediğiniz gibi, Türkiye AppStore'da reklam yok. Amerika AppStore kullanırsanız (TrueCaller için mesela), reklam göreceksiniz. Ücretsiz uygulama indirmek için AppCake kullanabilirsin. iOS 11 için de çalışmalar var, halihazırda çalışıyor, güncellemelerle yeni uygulamalar ekliyorlar.

Tips
Tips
Üst Alt