Neler yeni

Apple TV 4K

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhabalar . Apple tv 4k var ben de 12.4 e güncelledim . Chimera jailbreak var da nasıl yükleyebilirim buna bilgisi olan varmı ? kablo olmuyor bu yeni nesil apple tv ye

Cihaz
apple tv 4k
Sürüm
12.4

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar merhabalar . Apple tv 4k var ben de 12.4 e güncelledim . Chimera jailbreak var da nasıl yükleyebilirim buna bilgisi olan varmı ? kablo olmuyor bu yeni nesil apple tv ye
Bu konuya göz atın

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Bu konuya göz atın

Yok bu konu çok farklı bir konu . Anladığım kadarıyla mac gerekiyor yani yalan oldu jb yapamayacağım apple tv yi . Yine de yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Yok bu konu çok farklı bir konu . Anladığım kadarıyla mac gerekiyor yani yalan oldu jb yapamayacağım apple tv yi . Yine de yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim
Bağlantıyı bu şekilde sağlıyorsunuz mac olması gerekiyor yada sanal mac yapıp yapabilirsiniz anlatılan aynı sadece atılacak dosya farklı

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Bağlantıyı bu şekilde sağlıyorsunuz mac olması gerekiyor yada sanal mac yapıp yapabilirsiniz anlatılan aynı sadece atılacak dosya farklı
Yav kardeş yapmasını bilsem ne işim var forumda yardımcı olabilecek arkadaşlar yazsın lütfen

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Yav kardeş yapmasını bilsem ne işim var forumda yardımcı olabilecek arkadaşlar yazsın lütfen
Type-c kablosuyla bilgisayara bağla cydia impaxtor ile kuruyorsun ben öyle yaptım telefona aynı hiç bir fark yok işlemlerde
Mesaj düzenlendi:

Mac gerekmiyor Windows ile yapabilirsin telefoncularda kabloyu satıyorlar 10 tl

MinimaLiTe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Type-c kablosuyla bilgisayara bağla cydia impaxtor ile kuruyorsun ben öyle yaptım telefona aynı hiç bir fark yok işlemlerde
Mesaj düzenlendi:

HOcam Apple TV 4K üzerinde type-c girişi kaldırıldı kablo bağlanmıyor maalesef

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Aga tek çözüm bir mac lazım bana . Yurtdışın da kuzenim de var ama heralde aynı ağa bağlı olmak gerekiyor yoksa olmaz

MinimaLiTe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Aga tek çözüm bir mac lazım bana . Yurtdışın da kuzenim de var ama heralde aynı ağa bağlı olmak gerekiyor yoksa olmaz
Hackintosh ile deneye bilirsin hocam mesela işe yarar diye düşünüyorum.

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhabalar. iphoneda jailbreak'e hakimimde apple tv de tam olarak ne işe yarıyor? yani avantajları nelerdir acaba?

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Mesaj düzenlendi:

Bilgisayar Apple TV görmüyor bende siz nasıl gösterdiniz

Tips
Tips
Üst Alt