Neler yeni

Apple Logosunda Takılı Kalma Sorunu

Ahmetcetin42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. iOS 12.4 jbli telefona gece AppCake tweakini kurdum. Fakat bir süre sonra cihazdan herhangi bir uygulama silemediğimi fark ettim. AppCake tweakini sildim fakat sorun devam etti cihazı kapatıp açınca jb gidiyordu ama tekrar jb yapmak için Chimera'yı açtığımda 2/3'te kalıp yarım şekilde bi jb yapıyordu ama uygulamaları yine silemedim. Ben de springboard yapabilmek için Sileo'dan bir tweak indirdim fakat bir türlü tamamlanmadı. Hard reset atmak istedim ve cihaz Apple logosunda takılı kaldı. tekrar denedim yine aynı. Power ve home tuşlarına basılı tutup logo kaybolduğunda elimi çekiyorum ama logo tekrar geliyor ne yapmalıyım?

Cihaz
iPhone 6s
Sürüm
iOS 12.4

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ses açma bir tık ses kapama bir tık bas sonra power tuşuna basılı tutup telefonu yeniden aç olmazsa checkra1n boot menüsünde options kısmında safe modu işaretle ve yönergeleri takip et telefon açılsın cydiaya gir sorunlu tweakları kaldır ve telefonu baştan jb yap

Ahmetcetin42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ses açma bir tık ses kapama bir tık bas sonra power tuşuna basılı tutup telefonu yeniden aç olmazsa checkra1n boot menüsünde options kısmında safe modu işaretle ve yönergeleri takip et telefon açılsın cydiaya gir sorunlu tweakları kaldır ve telefonu baştan jb yap
Teşekkür ederim. İlk söylediğinizi denedim ama olmadı checkra1n de daha önce hiç yapmadım iyice araştırdıktan sonra yapacaktım yani cihazda chimera jailbreak vardı ama ben son çare olarak ios 13.4.1 indirdim itunes ve 3utoolstan yazılım kurmak istedim fakat ikisi de belli bir noktaya geldikten sonra hata verdi biri (14) biri (-14). Araştırdığımda kablo yazdıklarını gördüm fakat 3 farklı usb kablosunu 4 farklı usb girişinden de denedim her seferinde aynı hatayı aldım şu an telefonu açmaya çalıştığımda apple logosundan sonra doğrudan recovery moda atıyor yani ben bu ios 13.4.1'i yükledim yükledim yoksa telefonla hiçbir şey yapamayacağım galiba. Bu sorunlardan herhangi birinin çözümünü bilen biri yazarsa çok mutlu olurum. İyi günler herkese.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazınızı dfu moda alın ve itunes ile son sürüme restore yapın

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Teşekkür ederim. İlk söylediğinizi denedim ama olmadı checkra1n de daha önce hiç yapmadım iyice araştırdıktan sonra yapacaktım yani cihazda chimera jailbreak vardı ama ben son çare olarak ios 13.4.1 indirdim itunes ve 3utoolstan yazılım kurmak istedim fakat ikisi de belli bir noktaya geldikten sonra hata verdi biri (14) biri (-14). Araştırdığımda kablo yazdıklarını gördüm fakat 3 farklı usb kablosunu 4 farklı usb girişinden de denedim her seferinde aynı hatayı aldım şu an telefonu açmaya çalıştığımda apple logosundan sonra doğrudan recovery moda atıyor yani ben bu ios 13.4.1'i yükledim yükledim yoksa telefonla hiçbir şey yapamayacağım galiba. Bu sorunlardan herhangi birinin çözümünü bilen biri yazarsa çok mutlu olurum. İyi günler herkese.
admin arkadaşın dediği gibi ipsw indirip dfu moda alıp temiz bir restore edin ve yeni iphonme olarak ayarlayın

Ahmetcetin42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
admin arkadaşın dediği gibi ipsw indirip dfu moda alıp temiz bir restore edin ve yeni iphonme olarak ayarlayın
Cihazınızı dfu moda alın ve itunes ile son sürüme restore yapın
Dediğiniz gibi yaptım korkum jailbreaki kaybetmekti ve korktuğum gibi de oldu neyse bu sürüme gelmesini bekleyecez artık :/

Tips
Tips
Üst Alt