Neler yeni

Çözüldü Apple Garanti Hk.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba ip8 gold cihaz kullanıyorum. 12.1.1 b3 sürüm ve jailbreakli. Cihaz elimden düştü ve ekranı boydan boya çatladı. Garanti kapsamında parasıyla ekranı değiştirmek istiyorum. Cihazı gönderirken ne yapmam lazım. Jailbreak kaldırmam gerekir mi ? Birde sürümünü güncellenmesinler istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba ip8 gold cihaz kullanıyorum. 12.1.1 b3 sürüm ve jailbreakli. Cihaz elimden düştü ve ekranı boydan boya çatladı. Garanti kapsamında parasıyla ekranı değiştirmek istiyorum. Cihazı gönderirken ne yapmam lazım. Jailbreak kaldırmam gerekir mi ? Birde sürümünü güncellenmesinler istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim.
cihazı jailbreaksiz hale getirin.zaten normalde cihazı kapatıp açarsanız jb siz olacaktır.cihazı ekran degişimi için teslim ederken de cihazin sürümü nü yükseltmemelerini istediginizi söylersiniz..

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Dostum son sürüme yükseltiyorlar.
Daha öncesinden başıma geldi. Yükseltilmesin dediğim halde iOs 9.3.3 den iOs 10 a yükseltmişlerdi Pangu JB mi kaybetmiştim.
Kararına etki olmak istemem ama bir nevi kumar bu olay.
Birde eğer dışarıda yaptıracaksan telefoncuya vermeden önce parmak izinin çalıştığını mutlaka göster.
Aksi halde parmak izi okuyucunun çalışmama ihtimali yüksek.
Geçmiş olsun.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Fiziksel hasar dahi olsa belirtmene rağmen büyük ihtimalle sürüm güncelleyeceklerdir. Çünkü adamlar ne hatayla gitsen sürümünüz güncel mi diyor güncelleyelim öyle test edelim der

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Güncelleyecekler çünkü ekrana bir donanım ekliyorlar ve bu donanımi test etmek icin en son sürümü kullanacaklar.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Anladım artık şansımıza kalmış bakalım. Dışarda yaptırmayacağım Apple de yaptıracam.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
@omeraksoy haklı, ekran değişiminde yapılan testlerden dolayı sürüm yükseltebiliyorlar. Ben geçtiğimiz Aralık ayında batarya değişimi için servise verdiğimde sadece telefonu sıfırlamışlardı mesela, sürüm yükseltmemişlerdi. Sanırım bu hem soruna hem de servisin insafına kalmış bir şey.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Elden düşme ile hasar gören telefon artık garantiye mi giriyor ? Özel kasko harici applenin yapacağını zannetmiyorum. Kaldı ki az yamukluk olsa başka bir arızayı bile garantiden yapmıyorlar. Öyle bilmekteyim...

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konu çözülmüştür :) forumca temennimiz güncellenmemesi 👍🏾

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Elden düşme ile hasar gören telefon artık garantiye mi giriyor ? Özel kasko harici applenin yapacağını zannetmiyorum. Kaldı ki az yamukluk olsa başka bir arızayı bile garantiden yapmıyorlar. Öyle bilmekteyim...
Evet giriyor garantili bi şekilde yapılıyor.
Mesaj düzenlendi:

Konu çözülmüştür :) forumca temennimiz güncellenmemesi 👍🏾
İnş :)

Tips
Tips
Üst Alt