Neler yeni

Çözüldü App Store’dan İndirdiğim Uygulamalar Açılmıyor!

OmerBaspinar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar, iPhone 7 Plus cihazıma checkra1n ile jailbreak yaptım (iOS 13.3.1) gayet sorunsuz çalışıyordu sonra telefonum kapandı ve aynı işlemler ile re-jailbreak yaptım yine sorunsuz çalışıyordu fakat son sıralar bi yavaşlama ve hızlı pil tüketimi olduğunu farkettim şarjım dayanmıyor resmen çok şarj yiyor(çoğu tweaki silmeme rağmen) birde App Store’dan herhangi bir uygulama yüklemeye çalıştığımda “İNDİR” işleminden sonra App Store kendi kendiliğinden kapanıyor ve uygulama yüklenmeye başlıyor fakat uygulama yüklendikten sonra daha açılmıyor ve telefon otomatikman Spring Board’u yeniden başlatıyor. Kullandığım tweakler ve repolar ekteki görseldedir.

Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
iOS 13.3.1

OmerBaspinar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@OmerBaspinar

Sıfır bir kurulum yap , crackli repo ve Tweak kurma
Hocam******* reposu crackli tweakler mi paylaşıyor acaba bilmiyorumda orda tüm tweakler ücretsiz birde temiz kurulum derken önce tekrar JBsiz bir kurulum ardından tekrar mı JB yapmam gerekecek

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@OmerBaspinar

Senin sorun almanın nedeni O kullandığın Repo... o repoyu kullanma ve uyumlu Tweakleri kullan sorun olmaz..

Evet Crack barındıran repo

Sıfır bir kurulum yani DFU modundan tekrar 13.3.1 yüklemen

OmerBaspinar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@OmerBaspinar

Senin sorun almanın nedeni O kullandığın Repo... o repoyu kullanma ve uyumlu Tweakleri kullan sorun olmaz..

Evet Crack barındıran repo

Sıfır bir kurulum yani DFU modundan tekrar 13.3.1 yüklemen
Hocam son bir soru gece gecede seni yordum kusura bakma bu yavaşlama ve şarjın hızlı harcanması bu repodaki crackli tweakler yüzünden mi?

Tips
Tips
Üst Alt