Neler yeni

App Store Borcu Yardım

Bumble59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Oyun içi alım dan dolayı app store borcu var ve o yüzden güncelleme veya uygulama indiremiyorum başka bir app kimlik açtım onla giriş yapıp indirmeyi denedim oda indirmeye başlıyor ama indirim başlamıyorum yuvarlak öylece duruyor cihaz jailbreakli bi tweak veya başka birşey yardımcı olabilecek varmı ?

Son düzenleme:

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
aldığınız şeyleri ödemeniz gerekmektir.Aksi taktirde indirme ve güncelleme yapamazsiniz

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Apple politikası önce borcunu öde sonra kullanmaya devam maalesef

Bumble59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ödemezsem ne olur ? Yani başka hesaba geçiş yaparsam

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ödemezsem ne olur ? Yani başka hesaba geçiş yaparsam
Benimde aynı sorunum vardı deneme aboneliği vardı bir denedim beğenmedim ama deneme aboneliğini iptal etmeyi unuttum ve borca girmişti :)
Ama ben uygulamayı kullanmamış silmiştim.
Bende borçlu duruma çıktım ve haklı olarak ödemek istemedim.
Borcu ödeyip geri iade alınabileceğini bunun dışında bir çözüm olmadığını gördüm.
Sonrasında borcumu ödedim ve iade talebi oluşturdum.
Paramı geri iade ettiler.
Ne yazık ki borcu ödemek durumundasınız ama sonrasında paranızı geri alabiliyorsunuz.
Borcu ödeyin ve sonrasında ise ;

Buradan Apple kimliğinizle giriş yapıp oradaki metine ingilizce bir şekilde başınızdan geçeni aktardığınız takdirde paranız geri iade olacaktır.
Eğer incelemeler sonucunda siz haklı çıkarsanız paranız iade olur.
Ben birincide haklı çıkmadım,bir daha gönderdim ve uygulamayı kullanmadığımı sildiğimide belirttim kontrol edildi sonrasında param iade edildi :)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Yeni bir iCloud'la giriş yapıp yoluna devam edebilirsin. Ben de şu an aynı durumu yaşıyorum müsait kalınca @SuvariBurak dediği gibi iade isteyeceğim.

Bumble59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Benim sormak istediğim bu hesap benim için bi önemi olmayan hesap başka hesap açar yoluma bakarım ama yarın öbürgün bi faiz veya borçta artış olur mu bi ihale kalırmı üzerime ?

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Benim sormak istediğim bu hesap benim için bi önemi olmayan hesap başka hesap açar yoluma bakarım ama yarın öbürgün bi faiz veya borçta artış olur mu bi ihale kalırmı üzerime ?
Hiç belli olmaz risk alma öde iade talep et

Tips
Tips
Üst Alt