Neler yeni

Kilitlendi Aperturize

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Kaanogan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aperturize camera portrait lighting bu tweak’in crackli halini nerde bulabilirim? Veya crack yapabilecek bir arkadaş varmı?

Cihaz
İp7+
Sürüm
12

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Crackli çalışmıyor lisans kontrolü var. Satın almanı tavsiye ederim değiyor 👍🏾

Kaanogan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Lisans kontrolünü aşmanın yolu yokmu?

Kaanogan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çünkü kredi kartı felan kullanmıyorum Jailbreak özgürlüktür para harcanmamalı bunu crackleyecek illaki birisi vardır.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çünkü kredi kartı felan kullanmıyorum Jailbreak özgürlüktür para harcanmamalı bunu crackleyecek illaki birisi vardır.
Özgürlük ? Başkalarının para ile satmak icin zaman ve emek harcadığı uygulamaları para vermeden kullanıyorsun. Kültürümüzde buna hırsızlık diyorlar özgürlük değil :)) paran yoksa geliştiricisine mesaj gönder, durumunu anlat mutlaka yardımcı olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaanogan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Özgürlük ? Başkalarının para ile satmak icin zaman ve emek harcadığı uygulamaları para vermeden kullanıyorsun. Kültürümüzde buna hırsızlık diyorlar özgürlük değil :)) paran yoksa geliştiricisine mesaj gönder, durumunu anlat mutlaka yardımcı olur.

Neyle ne itham ettiğinize dikkat edin Crack yapmak emek hırsızlığı tamam; o zaman bu adamlarda Apple’ın sistemlerini hackleyerek crack yaparak iOSamı emek hırsızlığı yapıyor mantığa davet ediyorum

Bir hırsız birşey çalıyor başka bir hırsız o çalınanı ondan çalıyor şimdi ilk hırsız hırsızlığımı uğradı?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Neyle ne itham ettiğinize dikkat edin Crack yapmak emek hırsızlığı tamam; o zaman bu adamlarda Apple’ın sistemlerini hackleyerek crack yaparak iOSamı emek hırsızlığı yapıyor mantığa davet ediyorum
Mesaj düzenlendi:

Bir hırsız birşey çalıyor başka bir hırsız o çalınanı ondan çalıyor şimdi ilk hırsız hırsızlığımı uğradı?
Bir işletim sistemini Jb yapmak yasal bir durum. Bunun emek hırsızlığı ile en ufak bir ilgisi yok. Zaten öyle olsa yasak olurdu. Söylediğin şey çok ilgisiz.

Kaanogan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bir işletim sistemini Jb yapmak yasal bir durum. Bunun emek hırsızlığı ile en ufak bir ilgisi yok. Zaten öyle olsa yasak olurdu. Söylediğin şey çok ilgisiz.

Bir işletm sistemini jb yapmak yasal mı? Dünyada duyduğum en saçma şey biraz okuyup öğren yasal mı yoksa değilmi jb yapılabilen sistem bu tekniklerle başka telefonlara aktarılması için yapılmış bir hack sistemidir(Nonİphone cihazlara) ve tck dahil hemen hemen her hack cezaya tabidir.
Mesaj düzenlendi:

(İlk jb tarihini okursan bilirsin neden jb yapıldı ilk)

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bir işletm sistemini jb yapmak yasal mı? Dünyada duyduğum en saçma şey biraz okuyup öğren yasal mı yoksa değilmi jb yapılabilen sistem bu tekniklerle başka telefonlara aktarılması için yapılmış bir hack sistemidir(Nonİphone cihazlara) ve tck dahil hemen hemen her hack cezaya tabidir.
Mesaj düzenlendi:

Kendi kullandığın bir cihazdaki iOS işletim sistemini Jb yapman yasaldır. Bunun aksini mi iddia ediyorsun ? sence Jb aracını halka yayınlayanlar, bu Jb aracını kendi cihazları icin kullananlar yasa mi ihlal ediyor ? Sence bunların cezalandırılması mi gerekiyor ? Yada cezalandırılıyorlar mi ?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

iOS cihazı Jb yapmak suç değil yasak değil. Jb cihaza tweak yüklemek suç değil yasak değil. Yasak ve suç olan şey senin yaptığın. İkisini karıştırma dostum. Kendi vicdanını rahatlatmak icin yalanlara inanıyorsun. Tekrar söylüyorum iOS Jb yapmak, tweak yüklemek suç da değil yasakta. Çok okuduğunu söylüyorsun demek ki hep yanlış seyler okumuşsun :)) sen güzelce bir araştır da gel hadi

Kaanogan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
iOS cihazı Jb yapmak suç değil yasak değil. Jb cihaza tweak yüklemek suç değil yasak değil. Yasak ve suç olan şey senin yaptığın. İkisini karıştırma dostum. Kendi vicdanını rahatlatmak icin yalanlara inanıyorsun. Tekrar söylüyorum iOS Jb yapmak, tweak yüklemek suç da değil yasakta. Çok okuduğunu söylüyorsun demek ki hep yanlış seyler okumuşsun :)) sen güzelce bir araştır da gel hadi

Yasal olmayan demek yasaya uymayan demektir kelime bilginiz süper yasal olmayan zaten dolayısıyla değil direk olarak suçtur

Mesela Localinapp Purc lar var herhangi birşeyi oyun uygulama içi satın alabiliyorsun bu suçtur aslında
Çünkü normalde para ile satılan ürünleri hakları sen parasız yoldan alıyorsun. Artık yine anlamıyorsan daha yazmaya ihtiyaç yok sadece oksjijene yazık deyip geçeriz.
Ya hani bende diyorum boşuna hukuk okuyorum meğerse yasal olmayan suç değilmiş :) bak şu allahın işine

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Crack e bakış açınız umurumda değil fakat henüz açtığımız konuya bakmadıysanız sizi okumaya davet ediyorum. Anlaşılacağı üzere forumumuzda crackli repo, tweak, istek YASAKTIR. Eğer kurallarımız sizi pek de ilgilendirmiyorsa biz sizi göndermeden önce siz çekip gidebilirsiniz bu mesajdan sonra umarım dediklerime bir anlam yüklemek için de birilerini mantığa davet etmezsiniz herşey gayet açık ve net...

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt