Neler yeni

Aniden kapanıp açılmama

ykursat3301

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
telefonumun %30 civarında şarjı varken hiçbir işlem yapmazken kapanmış. İtunes la jailbreaklı de olsa güncellemeyi denedim ancak her seferinde 4013 hatası verdi. Apple logosunda kalıyor. Bazende siyah ekranda kalıyor. Ne yapabilirim..

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anakart arizali olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
telefonumun %30 civarında şarjı varken hiçbir işlem yapmazken kapanmış. İtunes la jailbreaklı de olsa güncellemeyi denedim ancak her seferinde 4013 hatası verdi. Apple logosunda kalıyor. Bazende siyah ekranda kalıyor. Ne yapabilirim..
DFU Moduna alıp IOS 12.2 yükle...

“ITunes iPhone Kurtarma Modu”

JailbreakTR

Son düzenleme:

Ridvan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
pil sağlığına baktın mı benim de sürekli yeniden başlıyor pil sağlığında % yazan yerde - işareti var 0 ne ya benım pilim 99 usta

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
DFU Modda yükleme yapmalisin...

ykursat3301

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam yükleme yapamıyorum 4014-2015-4013 hataları veriyor. Ecid ile 12.2 shsh kayıtlarını aldım. 3utools ile denesem nasıl olur
Mesaj düzenlendi:

İtunes ile güncelleme yaparken dfu dan recovery moduna geçiyor. Ardından 4013 hatası veriyor.

Ridvan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ben yapabildim fakat aynı sorun düzelmedi

ykursat3301

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam telefonu açmam lazım. Yarın şehir dışına çıkacağım. Nasıl açtınız. En azından 1-2 gün idare etse yine kafi

Ridvan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam telefonu açmam lazım. Yarın şehir dışına çıkacağım. Nasıl açtınız. En azından 1-2 gün idare etse yine kafi
hocam senin pilin orjinal değil sanırım ondandır büyük ihtimalle jailbreakla alakalı bir durum değil büyük ihtimalle

Levo1203

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
4013 genelde nand çipi arızasının belirtisidir yetkili servise bırakın bence garantisi varsa değişim olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ykursat3301

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam power entegresi bozulmuş. Garantiside yoktu maalesef. Ama anlamadığım şey durup dururken nasıl bozuluyor hala anlamış değilim.
Mesaj düzenlendi:

12.2 ye gelecek jailbreaki beklicez artık

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt