Neler yeni

Çözüldü Ana ekran statusbar’ı kaldırma

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Selamın aleyküm, arkadaşlar ana ekrandaki statusbar’ı kaldırabileceğim tweak arıyorum. Saat sinyal vs.. hepsini kaldırmak istiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Moveable12'de Kilit Ekranı, Uygulama İçi Görünüm ve Ana Ekrana özel statusbar nesnelerinin görünümünü ayarlayabilirsin.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@Se7Touch hocam ana ekranda iptal edip uygulama içinde nasıl yapabiliyoruz ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
@Se7Touch hocam ana ekranda iptal edip uygulama içinde nasıl yapabiliyoruz ?
Üstat tweaki yükledikten sonra ayarlardan Sort Order'e giriyorsun oradan kendine bi dizilim ayarlıyorsun gizlenecekleri gizliyor göstereceklerini sağa sola ortaya yerleştiriyorsun. Tabi bunu yapmadan önce dizilimi nereye koyacağını belirle lock screen, home screen veya in app (uygulama içi) sonrasında hazırladığın taslağı Profiles kısmından kayda al lock screen ise LS, home screen ise HS, in app ise APP olarak isimlendir.

Son olarak tweak ana sayfasında Auto Profile Switch seçeneğini açıp alttaki ekranlara kaydettiğin taslakları ata olay tamamdır.

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam sadece Hs için bi ayar yapıp yüklesek olmaz mı ben sadece ana ekranda statsubarın gözğkmesini istemiyorum ama denediğim ayarlardan yapamadım.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Olur Sort'tan tüm nesneleri Hidden yapacaksın sonra profili kaydedip Auto dan home Screen içi ayarı atayacaksın..

Tips
Tips
Üst Alt