Neler yeni

Tweak Amour

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
İsim: Amour
Repo:

Açıklama:
Amour, kilidi / kilidi açmayı değiştirebilmenizi sağlar. Ayrı animasyonlar ayarlayabilirsiniz; bu, kilit açma etkinliğini canlandırmak için bir animasyon ve kilit olayını canlandıracak başka bir animasyon kullanabileceğiniz anlamına gelir.
Tweak görsel bir bakış için ekran görüntüleri bakın.
Ayarlar uygulamasında yapılandırılabilir.
Fiyat: $2.49
Uyumluluk: 11.0 - 11.4.1

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İsim: Amour
Repo:

Açıklama:
Amour, kilidi / kilidi açmayı değiştirebilmenizi sağlar. Ayrı animasyonlar ayarlayabilirsiniz; bu, kilit açma etkinliğini canlandırmak için bir animasyon ve kilit olayını canlandıracak başka bir animasyon kullanabileceğiniz anlamına gelir.
Tweak görsel bir bakış için ekran görüntüleri bakın.
Ayarlar uygulamasında yapılandırılabilir.
Fiyat: $2.49
Uyumluluk: 11.0 - 11.4.1

Denedim ama çok da stabil çalışmadı bende baya bir kastı telefonu.nedenini anlayamadım...

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
juliovernenin lock anim tweaki var aynı işlevi görüyor sanirsam bununla.Animasyon ekliyorsun kilide.Tek fark lock anim ücretsiz ve ios 11 desteği var
Mesaj düzenlendi:

juliovernenin lock anim tweaki var aynı işlevi görüyor sanirsam bununla.Animasyon ekliyorsun kilide.Tek fark lock anim ücretsiz ve ios 11 desteği de var

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
juliovernenin lock anim tweaki var aynı işlevi görüyor sanirsam bununla.Animasyon ekliyorsun kilide.Tek fark lock anim ücretsiz ve ios 11 desteği var
Mesaj düzenlendi:
evet onu kullanıyorum.fakat o sadece kılıtlerken animasyon eklıyor.bu tweak hem kılıtleme hemde kılıt acarken anımasyon eklıyor.ama dedigim gibi bende biraz kasıntı yaptı telefonda o yuzden kaldırdım.şimdi lockanıme kullanıyorum...

Tips
Tips
Üst Alt