Neler yeni

AliExpressdeki ürün fotoğraflarının görünmemesi

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Arkadaşlar merhaba
AliExpresste Jailbreak aktif iken fotoğrafta görüldüğü gibi hiçbir ürünün fotoğrafları görünmüyor. Telefonu yeniden başlatıp jailbreak yapmadığımda ürün fotoğrafları görünüyor.
Çözüm yolu olarak ne önerirsiniz teşekkürler

B56BF7E5-E4B7-4F44-B39B-D66339B5F5D8.png

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şu ana kadar jb var diye hiç bir uygulama da resimlerin görülmemesi durumu yaşamadım. Ek olarak iPhone 5 de de aynı şekilde sorunsuz. Kullandığın tweaklerden birinden kaynaklı olabilir mi ? C197C652-3160-477C-8267-55E9D40083F5.jpeg

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bunu telefonu kapatmak yerine iCleaner ile tüm tweakleri kapatarak da yapabilirsin

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba
AliExpresste Jailbreak aktif iken fotoğrafta görüldüğü gibi hiçbir ürünün fotoğrafları görünmüyor. Telefonu yeniden başlatıp jailbreak yapmadığımda ürün fotoğrafları görünüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 7659
Yaşadığın sorunu aynı şekilde bundan 6-7 ay önce jailbreak yapılmamış cihazımda sürekli ve sürekli yaşıyordum. Kaç defa AliExpress'i silip geri yükledim düzelmedi. Sebebi nedir bilmiyorum ama jailbreak dan önce de vardı bu sorun.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Şu ana kadar jb var diye hiç bir uygulama da resimlerin görülmemesi durumu yaşamadım. Ek olarak iPhone 5 de de aynı şekilde sorunsuz. Kullandığın tweaklerden birinden kaynaklı olabilir mi ? Ekli dosyayı görüntüle 7660
Muhtemelen tweaklerden birisi bozuyordur icleanerden tek tek kapatıp denemek lazım
Mesaj düzenlendi:

Sorun MessageHeadsXI tweakinden kaynaklanıyor iCleanerden kapatınca düzeliyor açınca bozuluyor. Severek kullandığım bi tweak, kaldırmadan nasıl çözebiliriz ?

Son düzenleme:

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bilmiyorum da kurcala bi ayarları bulursun bence

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar merhaba

Ekli dosyayı görüntüle 7659
Reklam engelleyen bir Tweak olabilir yada Cache yi boşalt...

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Reklam engelleyen bir Tweak olabilir yada Cache yi boşalt...
Cache temizliği yaparım sık sıkç, sorun MessageHeadsXI tweakinden kaynaklanıyor ama çözüm için fikrim yok

Tips
Tips
Üst Alt