Neler yeni

Çözüldü 6S Restore Yapmak icin JB kaldirmali miyim?

banka1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba, unc0ver 12.4 jailbreak kullanıyorum. Telefona bilgisayar üzerinden ipsw ile dfuda restore yapmak istiyorum. Yine 12.4 sürümüne olacak. Jbden kurduğum bazi problemli tweaklerden kurtulmak için sıfırlama yapacağım. Dfu işlemine başlamadan önce jailbreak ile ilgili bir islem yapmama gerek var mi? Rootfs ve filzadan silme işlemleri yapmama gerek var mi? Direk dfudan ipswyi çaksam yeterli olur mu? Forumda net cevabini bulamadığım icin konu acmak istedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba, unc0ver 12.4 jailbreak kullanıyorum. Telefona bilgisayar üzerinden ipsw ile dfuda restore yapmak istiyorum. Yine 12.4 sürümüne olacak. Jbden kurduğum bazi problemli tweaklerden kurtulmak için sıfırlama yapacağım. Dfu işlemine başlamadan önce jailbreak ile ilgili bir islem yapmama gerek var mi? Rootfs ve filzadan silme işlemleri yapmama gerek var mi? Direk dfudan ipswyi çaksam yeterli olur mu? Forumda net cevabini bulamadığım icin konu acmak istedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
dfu da jailbreak ile yapacak bir şeyin yok direk dfu moda al ipsw göster yükle

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
yedekleme yapmadan güncellemek dışında bir şey yok. whatsappı iclouda yedekle gerisini elle kur

Tips
Tips
Üst Alt