Neler yeni

3uTools kullanamıyorum

Burakknyr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
cihazımdaki jb süresi doldu tekrar imzalama yapmak için 3utools u açtım fakat şöyle bi hata verdi ?
birde reprovision durumu nedir ya da alternatifi varmıdır.Adsız.png

Cihaz
İphone 7
Sürüm
12.2

ofroid1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
aynı sorun bendede mevcut,yardımcı olan yok mu?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Burakknyr
Her hangi bir web sitesinden indirin , Jailbreak yaptıktan sonra ReProvision kurun..

ofroid1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Burakknyr
Her hangi bir web sitesinden indirin , Jailbreak yaptıktan sonra ReProvision kurun..
şuan en güncel sürümü indirdim ama uncovera tıklayınca direk atıyor
Mesaj düzenlendi:

ya hu yok mu bir kişi yardımcı olacak?
Mesaj düzenlendi:

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
şuan en güncel sürümü indirdim ama uncovera tıklayınca direk atıyor
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

"Herhangi bir web sitesinden indirin" derken u0'yı siteden indir diyor, 3uTools değil. Sonra ReProvision ile imzalarsın.

ofroid1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
"Herhangi bir web sitesinden indirin" derken u0'yı siteden indir diyor, 3uTools değil. Sonra ReProvision ile imzalarsın.
kardeşim reprovision pc üzerinden kulanılan bir proğram mı? şuan jb devre dışı tıklıyorum geri atıyor
Mesaj düzenlendi:

yani reprovison'ı cydia üzerinden kurma durumum yok. Ve 3utools'da imzalamıyor,ne yapmam gerek diyorum kısaca :)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
kardeşim reprovision pc üzerinden kulanılan bir proğram mı? şuan jb devre dışı tıklıyorum geri atıyor
Mesaj düzenlendi:

yani reprovison'ı cydia üzerinden kurma durumum yok. Ve 3utools'da imzalamıyor,ne yapmam gerek diyorum kısaca :)
Sende denileni anlamıyorsun. u0 yani Jb aracı var ya hani. Onu internet sitelerinden, "telefondan" indir diyoruz. PC'den değil. Telefondan indirip JB yap, cydia gelince ReProvision'u kur öyle imzala diyoruz.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar mevcut olan telefondaki uo yu silin. Telefonunuza uyumlu olanı telefonun safarisini açıp uygun sitelerden indirin. sonrasında jailbreaki aktif hale getirin. reprovizyon yükleyip uncoveri imzalamak için ayarlayın. İyi forumlar.

Burakknyr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jb yaptım imzalamak için reprovision kurmaya çalışıyorum fakat ben daha önce reprovision un crackli bir sürümünü kurmuştum galiba onu kaldıramıyorum bende hata veriyor şu şekilde imzalayamadım bir türlü ?
Telegram grubuna alsanız sürekli burayı meşgul etmeyeceğim fakat alınamıyoruz gruba 🤷🏻‍♂️

Ekli dosyalar

sharpbug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar mevcut olan telefondaki uo yu silin. Telefonunuza uyumlu olanı telefonun safarisini açıp uygun sitelerden indirin. sonrasında jailbreaki aktif hale getirin. reprovizyon yükleyip uncoveri imzalamak için ayarlayın. İyi forumlar.
Iste o "uygun siteler" neresi onu soruyor bence, cunku donem donem tum sitelerdeki onaylar kaldiriliyor

Mesela su an ben de ariyor ama bulamiyorum

efsane

Administrator
Cihaz
@Burakknyr

Forumda araştırma yapmıyorsunuz ki...

Armut piş ağzıma düş :)) olmuyor her yerde böyle...

AltStore aracını kurun ve unc0ver konusundan 3.8.0b1 İPA'yı indirin bitti...

Yada Web sitelerinden birini bulun direk Safariden yükleyin Jailbreak aracını...

Sonra ReProvision kurun bitti...

Lütfen araştırma yapın , arama motorunu kullanın , arama motoru hem site içinde hemde Google içinde arar...

Ha uğraşmak istemiyorum dersen Developer hesabı alırsın 1 yıl kafan rahat ve gece gündüz İPA aramana gerek kalmaz :))

Burakknyr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Burakknyr

Forumda araştırma yapmıyorsunuz ki...

Armut piş ağzıma düş :)) olmuyor her yerde böyle...

AltStore aracını kurun ve unc0ver konusundan 3.8.0b1 İPA'yı indirin bitti...

Yada Web sitelerinden birini bulun direk Safariden yükleyin Jailbreak aracını...

Sonra ReProvision kurun bitti...

Lütfen araştırma yapın , arama motorunu kullanın , arama motoru hem site içinde hemde Google içinde arar...

Ha uğraşmak istemiyorum dersen Developer hesabı alırsın 1 yıl kafan rahat ve gece gündüz İPA aramana gerek kalmaz :))
Ben konuyu Yardım (Soru-Cevap) bölümüne açtım diye biliyorum yanlış mı açtım ya da bu bölümde bilgi paylaşımı yapılmıyor mu ?
Sizinle her konuda böyle karşı karşıya geliyoruz arkadaşlar her bilgiyi bulamayabiliyor ben dahil ve her konuda bilgi sahibi olamayadabiliriz öğrenmeye çalışıyoruz yardım etmek istemeyen mesaj atmayabilir bu forumda amaç yardım değilde sürekli bilmeyenleri aşağılamak mı anlayamadım ? Ya da her şey forumda var ise herkes her şeyi bakıp bulabilirse size ne gerek var diye sorar insan ? Yanlış anlamayın benden daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz bu konuda sıkıntı yok amacım öğrenmek 😊
Herkes her şeyi bilmeyebilir telefon tamiriyle alakalı sıkıntınız olursa bende yardım etmek isterim.

Ekli dosyalar

efsane

Administrator
Cihaz
@Burakknyr

Arama motorunu kullanın demek istedim... yardım etmek veya etmemek bana göre ayrı dünyalar,

güncel başlıklar var onları inceleyin...

Burakknyr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Altstore kullanamıyorum iki faktörlü kimlik doğrulamam olduğu için
Telefondan 3.8.0 ı indirdim fakat ipa dosyasını kuramıyorum bu şekilde kalıyor yükleme her defasında

Ekli dosyalar

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çözümü buldum sanırım. Appcake yükleyin. Electrayı herhangi bir siteden safariden indirin appcake ile aç diyin yüklüyor. Ben coolstarın kendi sitesinden indirdim.

Burakknyr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çözümü buldum sanırım. Appcake yükleyin. Electrayı herhangi bir siteden safariden indirin appcake ile aç diyin yüklüyor. Ben coolstarın kendi sitesinden indirdim.
12.2 sürümündeyim fakat ne yazık ki 😔
Mesaj düzenlendi:

Cokernutx den uncover yükledim benim oldu yapamayanlar varsa bi deneyin dedim

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt