Neler yeni

3uTools Jailbreak Hatası

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar İOS 10.3.4 İphone 5 cihazıma daha önce 3uTools ile jailbreak yapmıştım fakat şimdi 1 haftalık süresi doldu ve tekrar yapmam gerekiyor ancak şuanda böyle bir hata veriyor nasıl çözebilirim?
Ekran Görüntüsü (13).png

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende de aynı cydia impactor da artık hep hata veriyor. App walleyden de yüklenmiyor tweakboxtan da denedim. Telefonu resetlemek zorunda kalınca tam bir işkence jailbreak bulmak.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar madem bu kadar rezillikle uğraşıyorsunuz alın bi dev hesabı kurtulun ne diyim hayır siteyi beslemek istediğimden değil biz burda tamamen karşılıksız hizmet veriyoruz yanlız şu çektiklerinize değmez yani :)

CheckRa1n olayı Apple ın üzerine çok gitti Apple da topluluğun üstüne gidiyor böyle böyle hareketlerle uğraştırıyor bizi bu saatten sonra bu işlerin sonu gelmez benden demesi,

hadi chackrain kullananların umrunda değil ipa falan kullanmıyoruz ama olan size oldu.

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
dev hesabı ne chackrain ne? ben electra yüklemeye çalışıyorum.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar madem bu kadar rezillikle uğraşıyorsunuz alın bi dev hesabı kurtulun ne diyim hayır siteyi beslemek istediğimden değil biz burda tamamen karşılıksız hizmet veriyoruz yanlız şu çektiklerinize değmez yani :)

CheckRa1n olayı Apple ın üzerine çok gitti Apple da topluluğun üstüne gidiyor böyle böyle hareketlerle uğraştırıyor bizi bu saatten sonra bu işlerin sonu gelmez benden demesi,

hadi chackrain kullananların umrunda değil ipa falan kullanmıyoruz ama olan size oldu.
Yani sorun Apple dan dolayı mı?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sen olaydan çok kopmuşsun dostum siteye sorundan soruna giriyorsun galiba gelişmelerden geri kalmışsın. Checkra1n iPhone 5s-X arası modellere iOS 12 -13 arasına çıkan yeni nesil jailbreaktir. Dev hesabı ise site yönetiminden kendi adına belli bir ücret karşılı imzalattığın electra/uncover veya chimera ipasıdır. Cihazına bir defa yüklersin ve bir daha süresi dolmaz.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Checkra1n kullanacak telefon varda mac yok :D Yoksa buna jailbreak yapmaya uğraşmam.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
İsteyen bir yolunu bulur şu sitede ne bildiğim üyeler var windowsa format atmasını bilmezken bilgisayarlarına mac kurdular. :)

enes__mesut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bu konuyu daha önce açtım yorumları merak edenler için linki ekliyorum:

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt