Neler yeni

32 Bit Desteği Getirebilir Miyiz?

Sizce 32 bit uygulamalar çalıştırılabilir mi?

• Bir ihtimal

• İmkansız

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar, iOS 12 sürümlü JB’li cihazım var.
Bildiğiniz gibi Apple, iOS 11 ve sonrasında 32 bit uygulama çalıştırma desteğini kesti. Dolayısı ile eski uygulamalar, 11 sürümü için güncellenmediği takdirde kullanamıyoruz. Peki bizim bu 32 bit uygulamaları çalıştırma şansımız var mı? Tweak veya başka bir yol ile?

Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
iOS 12.1.1b3

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar, iOS 12 sürümlü JB’li cihazım var.
Bildiğiniz gibi Apple, iOS 11 ve sonrasında 32 bit uygulama çalıştırma desteğini kesti. Dolayısı ile eski uygulamalar, 11 sürümü için güncellenmediği takdirde kullanamıyoruz. Peki bizim bu 32 bit uygulamaları çalıştırma şansımız var mı? Tweak veya başka bir yol ile?
çalıştırılamaz

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
A11 işlemci sonrası için işlemci mimarisinden dolayı imkansızken A10X ve altında mümkün ama iOS 11 ve sonrası 32 bit runtime dosyaları kaldırıldığı için zor bir ihtimal diyebiliriz.kaynak reddit

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
32-bit uygulama örneği verir misin? Deneyelim.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mini Turbo GP by redBit games

Geliştiriciler tarafından güncellenmemiş oyunlardan biri.

Emrecoder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Flexde böyle birşey var ama çalışmıyor sanırım ve tam olarak ne işe yaradığını yazmamış appstore 32 bit uygulama indirme yazmış patchi ekleyen Türk birisi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Flexde böyle birşey var ama çalışmıyor sanırım ve tam olarak ne işe yaradığını yazmamış appstore 32 bit uygulama indirme yazmış patchi ekleyen Türk birisi
Yama içeriğini inceledim. Daha önce satın alınmış/indirilmiş bir uygulamayı "Satın Alınanlar" dan yükleyebilme ihtimali olabilir.
Daha önce Apple hesabınızla 32-bit bir uygulama indirdiyseniz belirttiğim yerden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Kesin yüklenecek diye bir şey yok tabii.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çalıştırma şansımız yok anladığım kadarıyla.

omergers1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim arkadaş o ***

cemtravolta26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar konuyu hortlatacağım biraz fakat; guitar hero 2.0 uygulamasını jailbreakli iphone 5s'ime kuruyorum(ios 10.3.2) ama uygulamayı açtığım gibi kapanıyor. Aynı ipa dosyasını ios 6 yüklü olan ipod touch 4'e sıkıntısız yükleyip kullanıyordum. Bu uygulamayı 5s'de çalıştırmamın bir yolu var mıdır?

Tips
Tips
Üst Alt