Neler yeni

15.8.1 jailbreak

Baha

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba iPhone 6s cihazım var yanlışlıkla 15.8.1 sürümüne yükselttim jailbreak çalışmıyor aynı 15.8 sürümüne uyguladığım gibi yapıyorum ama çalıştıramadım yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim

Cihaz
iPhone 6s
Sürüm
15.8.1

MrAliFurkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Veya "ttps://appledb.dev/device/iPhone-6s.html?filter=release" başına h ekleyerek buradan kontrol edebilirsiniz.

Baha

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Veya "ttps://appledb.dev/device/iPhone-6s.html?filter=release" başına h ekleyerek buradan kontrol edebilirsiniz.
İlginiz için çok teşekür ederim ama o kadar bilgim yok yönlendirmeli bir video veya metin olarak yardımcı olma şansım varmı teşekür ederim 🙏
Mesaj düzenlendi:

Yeni çıkan dopamine 2 jailbreak deneyebilirsiniz.
Merhabalar teşekkür ederim ilginiz için ama açık anlatım olmayınca becerim yok 🙏

meycey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Max
İos 17.3.1 e jailbreak yokmu . yabancı bir youtuber ios 17.4 jbtweak adresi ile yapmış gibi gösteriyor ama denedim çalışmıyor

ertugrulceliiks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba iPhone 6s cihazım var yanlışlıkla 15.8.1 sürümüne yükselttim jailbreak çalışmıyor aynı 15.8 sürümüne uyguladığım gibi yapıyorum ama çalıştıramadım yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim
7Plus kullanıyorum 15.8.2 için jb nasıl yapabilirim

Tips
Tips
Üst Alt