Neler yeni

14.8.1 Jailbreak Varmı

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone 8 plus Jailbreak Varmı Ona Göre Güncelleyecem

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
anlatıyorum anlatıyorum ama anlaşılmıyor galiba. unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak! buradaki konuda desteklenen cihaz ve sürüm bilgisi yazıyor.

x cihaza kadar x dahil 14.3...
xs ve 11 cihazlar 14.8
12 cihazı 14.5.1 e kadar uncover destekler. daha nasıl ne biçimde anlatalım arkadaşlar. konuda yazıyor ama okuyan yok..!

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
anlatıyorum anlatıyorum ama anlaşılmıyor galiba. unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak! buradaki konuda desteklenen cihaz ve sürüm bilgisi yazıyor.

xs ve 11 cihazlar 14.8
12 cihazı 14.5.1 e kadar uncover destekler. daha nasıl ne biçimde anlatalım arkadaşlar. konuda yazıyor ama okuyan yok..!
14.8 Demişsin Sorun Burda İşte Biz Diyozki 14.8.1 Varmı Varsa Konu Başlığı Niye 14.8 Son Yazıyo

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
14.8 Demişsin Sorun Burda İşte Biz Diyozki 14.8.1 Varmı Varsa Konu Başlığı Niye 14.8 Son Yazıyo

bunun neresini anlamadınız ki. 14.8.1 e checkrain ile pc den jailbreak yapabilirsiniz. uncover jailbreak ile 14.8 en son bazı cihazlara. sizin cihazınız zaten 14.3. hocam söylediklerimde neyi anlayamıyorsunuz???

cihazlarla destekledikleri jb leri yazdım. siz hala 14.8.1 diyorsunuz. 14.8 e kadar belirli cihazlarda uncover desteği var. 14.8.1 checkrain yaparsınız.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bunun neresini anlamadınız ki. 14.8.1 e checkrain ile pc den jailbreak yapabilirsiniz. uncover jailbreak ile 14.8 en son bazı cihazlara. sizin cihazınız zaten 14.3. hocam söylediklerimde neyi anlayamıyorsunuz???

cihazlarla destekledikleri jb leri yazdım. siz hala 14.8.1 diyorsunuz. 14.8 e kadar belirli cihazlarda uncover desteği var. 14.8.1 checkrain yaparsınız.
Tel kapanınca

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Tel kapanıp açıldığında sürekli aynı işlemimi yapmak lazım checkrainde?reprovision tarzı bir tweak varmı yoksa?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
aynısını yapmalısınız. checkraini sevmememin tek nedeni budur.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Checkrain yaparsın bilgisayardan tekrar jailbreak yapmak zorundasın. Diğer türlü uncover 14.8 kadar belirli cihazlara desteği var. Checkrain istiyorsan yap.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Checkrain yaparsın bilgisayardan tekrar jailbreak yapmak zorundasın. Diğer türlü uncover 14.8 kadar belirli cihazlara desteği var. Checkrain istiyorsan yap.
8 lerde touch id nasıl aktif ederiz bir yolu varmı

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
checkl0ck tweakini bir araştırın. satın almanız gerekiyor.

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

xs ve 11 cihazlar 14.8
iPhone x’i 14.8 sürümünde jailbreak’li kullanıyorum

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
iPhone x’i 14.8 sürümünde jailbreak’li kullanıyorum

uncover mi..... checkrain evet ama uncover 14.3. siz de yanlış anladınız galiba..!

ysnkrgz04

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam benim Telefonum 6s plus Unc0ver vs. yüklenmiyor Checkra1n deniyorum o da hatalı ne yapacağım ?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Hocam benim Telefonum 6s plus Unc0ver vs. yüklenmiyor Checkra1n deniyorum o da hatalı ne yapacağım ?
14,4 ise versiyonunuz zaten uncover yükleyemezsiniz. checkrain için checkra1x deneyin ya da macos işletim sistemli bir makinede deneyin. en sağlamı mac..

Tips
Tips
Üst Alt