Neler yeni

13.5 Unc0ver Cydia ve tweakler yok oldu

RockNRolla

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar 13.5 unc0ver jailbreak kullanıyorum. Cydia ve tweakler yok. Unc0ver’dan jailbreak yaptığım zaman tamamlanıyor fakat hiçbir şey olmuyor. Telefonu kapatıp açtım restore root fs yaptım reinstall cydia yaptım ama fayda yok. Bunun çözümünü bilen var mı?

Cihaz
iPhone 7
Sürüm
13.5

alpingen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
benzeri bana oldu. Cydia basıyorum direk kapaniyor. Uncover'a basıyorum direk kapaniyor. Uncover'i sildim, tekrar yükledim yine ayni. (Uncover 5.0.1 IOS 13.5)
Mesaj düzenlendi:

imza süresi vs ile alakalı bisey mi acaba?

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar 13.5 unc0ver jailbreak kullanıyorum. Cydia ve tweakler yok. Unc0ver’dan jailbreak yaptığım zaman tamamlanıyor fakat hiçbir şey olmuyor. Telefonu kapatıp açtım restore root fs yaptım reinstall cydia yaptım ama fayda yok. Bunun çözümünü bilen var mı?
Restore rootfs yaptıysanız geçmiş olsun hepsini silmişsiniz. Yeniden yükleyin tweak ve repolarınızı

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sorunun devamını yazarmısın ben mi tahmin edeyim.
Hocam diyorum ki kolaylık bakımından yani jailbreak işlemini sürekli olarak yapacak birisi için hangisini tavsiye edersiniz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam diyorum ki kolaylık bakımından yani jailbreak işlemini sürekli olarak yapacak birisi için hangisini tavsiye edersiniz?
Ben checkra1n kullanıyorum çıktığı günden itibaren. İos güncellemeler haricinde cihazım kapanmadı hiç bir şekilde.
Unc0ver çıkmış olmasına rağmen de Checkra1n kullanmaya devam ederim (stablite ve kararlılık)
Fakat pc erişiminiz sıkıntılı ise unc0ver ile devam edin iki jb aracı arasında gidip gelme yapmayın her ne kadar ikisi de cydia tabanlı jb araçları olsalarda ikisi birbirinden farklıdır. İleride sorun yaşamayın diye.

Tips
Tips
Üst Alt