Neler yeni

12.1 Elmada Kalma ve 3uTools

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba herkese.
Konuya girmek istiyorum. Yaklaşık 3 yıldır buradayım. Hiçbir crackli tweakim yok. Paypal ile hepsini satın aldım. Az önce hiçbir sorun olmamasına rağmen kapatıp açmak istedim. Telefon elmada kaldı açılmıyor. Itunes modda 3uTools’a erişimim var. Evimde macbook olmadığı için 13’e güncellemek benim için çok kötü olur. 12.4 benzeri gibi sürümlere güncelleyemez miyim. 3utools dışarıdan dosya ile sürüm yüklemeye izin veriyor. Lütfen yardımcı olun.

Cihaz
8 plus
Sürüm
12.1

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba herkese.
Konuya girmek istiyorum. Yaklaşık 3 yıldır buradayım. Hiçbir crackli tweakim yok. Paypal ile hepsini satın aldım. Az önce hiçbir sorun olmamasına rağmen kapatıp açmak istedim. Telefon elmada kaldı açılmıyor. Itunes modda 3uTools’a erişimim var. Evimde macbook olmadığı için 13’e güncellemek benim için çok kötü olur. 12.4 benzeri gibi sürümlere güncelleyemez miyim. 3utools dışarıdan dosya ile sürüm yüklemeye izin veriyor. Lütfen yardımcı olun.
Hardreset veya cihaZı yeniden başlat eğer yine elmada kalıyorsa cihaz...

IOS 13.3’e geçmen şart bu durumda

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@efsane6 hocam itunes değil de 3utools üzerinden farklı bir sürüme geçmem mümkün değil mi ? İnternette 12.4 gibi sürümlere ulaşamaz mıyım ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@efsane6 hocam itunes değil de 3utools üzerinden farklı bir sürüme geçmem mümkün değil mi ? İnternette 12.4 gibi sürümlere ulaşamaz mıyım ?
*iPhone 5s ve 6 için bir sonraki açık sürüm IOS 12.4.4

*iPhone 6s ve 11 için bir sonraki açık sürüm IOS 13.3

3UTools vs. farketmez... yukarda yazdığım gibi...

Tips
Tips
Üst Alt