Neler yeni

12.1.1b3 mesaj bildirimleri gelmiyor yardım

Hafiz47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba hocalarım yeni 12.1.1b3 sürümüne geçtim jailbreak yaptım fakat mesaj bildirmleri gelmyor bütün uygulamların geliyor sadece mesajların bildirmleri gelmiyor ayarlara baktım açik sorun yok reset attım yok ne yaptıysam şimdiden allah razı olsun yardımlarınız için cihazım iphone x 10,6

Cihaz
iphone x
Sürüm
12.1.1b3

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
tweak listesni atarmısın

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
tamam şu afc for ios 11 i kaldır tüm tweaklarıda devre dışı bırak substrate safe mode hariç sonra tekrar load tweaks i aç jb yap

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
hala respring döngüsünde misin yoksa durum nasıl

salmanmurat47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hala respring döngüsünde misin yoksa durum nasıl
Hocam jailbreak felan oluyor telefon açılıyor sadece mesaj gelince bildirim gelmiyor jailbrak deaktif edince de gelmiyor yaramadı bu 2.1.1b3 bana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam jailbreak felan oluyor telefon açılıyor sadece mesaj gelince bildirim gelmiyor jailbrak deaktif edince de gelmiyor yaramadı bu 2.1.1b3 bana

Onun b3 le bi alakası yok şöyle yap cihazı tekrar restore et b3 e sonradan hiçbir ios 12 uyumluluğundan emin olmadığın tweaki yükleme veya crackli repoları ekleme xarold *** falan gibi herşeyi kendi reposundan temizcene indir kullan bende beta 3 üm 50 tane repo var 100 ü aşkın tweak var telefon taş gibi

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

B3 ü itunes üzerinden Güncelle seçeneği ile kurduysanız bu yüzden sorun yaşayabilirsiniz, her ihtimale karşı resim vs yedeklerinizi manuel olarak bilgisayara alın ve temiz bir kurulum yapın, yani itunes üzerinden Geri Yükle Seçeneği ile telefona 12.1.1 Beta 3 yükleyin

Hafiz47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam dediğiniz gibi yeniden geri yükledim oldu çok teşekür ederim yanlız ben yedeğimi imazingden almıştım geri yükleyince bütün cydia kalıntıları eski ayrlarda geliyor ne yapmam lazım onalrın gelmesini istmiyorum temiz olsun istiyorum

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
hocam dediğiniz gibi yeniden geri yükledim oldu çok teşekür ederim yanlız ben yedeğimi imazingden almıştım geri yükleyince bütün cydia kalıntıları eski ayrlarda geliyor ne yapmam lazım onalrın gelmesini istmiyorum temiz olsun istiyorum
yedekleme falan yükleme şahsen sadece resimini müziğini al gerisini çöpe at

Tips
Tips
Üst Alt