Neler yeni

12.1.1 beta 3 gecemedim yardım.

kralkaan19

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
3utools ile 12.1.1 beta 3 gecmeye calıştım hersey yolunda gitti ta ki güncelleme bitikten sonra hersey tamamladım icloud yedeklemede almıştım telefonu actım son aşama kaldı 12.1.4 yükle dedi neden böyle oluyor bi yardımcı olurmusunuz sürümü düsüremedim bi türlü.

Cihaz
İphone 7
Sürüm
12.1.4

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
12.1.4 e yükselttin mi ? gerçi farketmez 12.1.1 in b3 imzaları hala açık düşebiliyor olman gerek 3utools la flaanda uğraşma Önemli - SON ÇIKIŞ // Jailbreak yapmak isteyenler bu konuya (12.1.1 Beta 3'e geçmek) burdaki talimatlara göre düş ve kurulum bittikten sonra ayarlamaları yaparken en sonlarda güncel kalın diye bi pencere çıkıyo ona elle denetle seçeneğini seçip kurulumu bitir sonra unc0ver b37 ile jb yap

Mustafa_cdm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Beta yukledım devamlı yazı çıkıyo nasıl duzeltebılırım çıkmasın ıstıyorum beta olduu ıçın guncelle dıyo 12.1.1 beta

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Beta yukledım devamlı yazı çıkıyo nasıl duzeltebılırım çıkmasın ıstıyorum beta olduu ıçın guncelle dıyo 12.1.1 beta
unc0ver son sürümde nobetalert tweaki yüklü geliyor ama yoksa elle yükle

Mustafa_cdm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ne ışe yarıyo bu tweaks
Mesaj düzenlendi:

9497

kralkaan19

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12.1.4 e yükselttin mi ? gerçi farketmez 12.1.1 in b3 imzaları hala açık düşebiliyor olman gerek 3utools la flaanda uğraşma Önemli - SON ÇIKIŞ // Jailbreak yapmak isteyenler bu konuya (12.1.1 Beta 3'e geçmek) burdaki talimatlara göre düş ve kurulum bittikten sonra ayarlamaları yaparken en sonlarda güncel kalın diye bi pencere çıkıyo ona elle denetle seçeneğini seçip kurulumu bitir sonra unc0ver b37 ile jb yap
güncel kalın diye bi pencere göremedim ingilizcesi ne acaba biraz daha detaylı acıklarsanız size zahmet fotograf felan varmı.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
güncel kalın diye bi pencere göremedim ingilizcesi ne acaba biraz daha detaylı acıklarsanız size zahmet fotograf felan varmı.
restoreden sonra ilk gelen hello ekranının son aşamasında çıkıyor ekranın ortasında ayarlar iconu oluyor mavi olanı seçmeyeceksin alttaki elle güncelleyi seçeceksin

kralkaan19

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
restoreden sonra ilk gelen hello ekranının son aşamasında çıkıyor ekranın ortasında ayarlar iconu oluyor mavi olanı seçmeyeceksin alttaki elle güncelleyi seçeceksin
ben icloud yedekleme aldım dün 12.1.1 beta 3 düsüyordum herşey iyi gidiyor icloud geri yükle dedim hello ekranın dan sonra herseyi atladım son aşamada 12.1.4 güncelle dedi bunun sebebi icloud yedekleme aldığımdan kaynaklanabilirmi yeni bir iphone olarak ayarlasam ne değiserdi acaba

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
olabilir kardeşim tavsiyem jb yapacağın iphone u sıfırladıktan sonra hiçbir yedek yükleme 0 olarak ayarla şifre koyma siri aktifleştirme ayarlardan iphone u bul u kapat en son telefonu uçak moduna alıp jb yap başarılı olacaktır. cydia yı görene kadar uçak modunu kapama

kralkaan19

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
olabilir kardeşim tavsiyem jb yapacağın iphone u sıfırladıktan sonra hiçbir yedek yükleme 0 olarak ayarla şifre koyma siri aktifleştirme ayarlardan iphone u bul u kapat en son telefonu uçak moduna alıp jb yap başarılı olacaktır. cydia yı görene kadar uçak modunu kapama
aynen keske yedek almasaydım bugün denicem tekrar sıfır iphone olarak ayarla dicem inşallah başarılı bir güncelleme olur teşşekürler yardımın için videolarda izledim herkes yeni iphone olarak ayarla yapıyor ondan bende düşündüm biryerde kesin yanlıs yapıyorum sebeb bu olsa gerek :)

berkoloji

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
aynen keske yedek almasaydım bugün denicem tekrar sıfır iphone olarak ayarla dicem inşallah başarılı bir güncelleme olur teşşekürler yardımın için videolarda izledim herkes yeni iphone olarak ayarla yapıyor ondan bende düşündüm biryerde kesin yanlıs yapıyorum sebeb bu olsa gerek :)
İtoolls ile video muzik resim ve rehberiniz manuel olarak pc ye bir klasöre atarsanız yedek almak zorund kalmazsınız :) jailbreak isleminden sonra da tekrar itools ile rehberiniz fotolarınız muziklernizi telinize atabilirsiniz ben bu sekilde yapıyorum yedek alma olayını

kralkaan19

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İtoolls ile video muzik resim ve rehberiniz manuel olarak pc ye bir klasöre atarsanız yedek almak zorund kalmazsınız :) jailbreak isleminden sonra da tekrar itools ile rehberiniz fotolarınız muziklernizi telinize atabilirsiniz ben bu sekilde yapıyorum yedek alma olayını
İcloud geri yükleme yapınca 12.1.4 sürümüne attı geri yeni iphone olarak ayarla deyip yeniden denicem umarım olur bu kez.

berkoloji

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dediğim şekilde önemli foto, muzik, ve rehberinizi masaüstüne klasör hazırlayıp itools ile kopyalayınız yeni bir iphone olarak ayarladıkdN sonra yüklersiniz tekrar itools ile telefonunuza atabilirsiniz

Tips
Tips
Üst Alt