Neler yeni

12.1.1 b3 hakkında

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Beta sürümünden 12.1.4 yüklemek için güncelleme istendi yazısında kalıyor 2 gündür böyle WiFi üzerinden güzelleme yapmıyor. Bilgisayar olmadan WiFi üzerinden nasıl güncelleme yapabilirim ?

Ekli dosyalar

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beta sürümünden 12.1.4 yüklemek için güncelleme istendi yazısında kalıyor 2 gündür böyle WiFi üzerinden güzelleme yapmıyor. Bilgisayar olmadan WiFi üzerinden nasıl güncelleme yapabilirim ?
yanlışım var ise düzeltin de 12.1.4 imzası kapalı değil mi güncelleme yapılamaz diye biliyorum?

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben cihazı güncelle dediğimde o sürüm çıkıyor ama 12.4 çıkmıyor. Nasıl birşey oldu anlamadım

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Malesef bilgisayar yok. En erken 5 gün sonra bilgisayar elimde olur. O zamana kadar da imza kapalı olur diye acele ediyorum.

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Denedim. Denemediğim şey kalmadı ya
çok tuhaf olabilir fakat ssde gördüğüm için söylüyorum belki dikkat etmemişsinizdir denemekte fayda var. güncelleme için %50 üzeri şarj veya şarja takılı olması gerekiyor. belki bir ihtimal gözden kaçırmış olabilirsiniz.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam 2 gündür böyle %100 iken denedim, hard reset denedim. Şarjda takılıyken bıraktım sabaha kadar yine aynı bişey değişmedi kafayı yememek elde değil

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam 2 gündür böyle %100 iken denedim, hard reset denedim. Şarjda takılıyken bıraktım sabaha kadar yine aynı bişey değişmedi kafayı yememek elde değil
itunesten tamamen 12.4 de restore et jb de mevcut kısa yoldan at gitsin :)

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
haklısınız hocam tuhaf bir durum. yetkili yazarlarımızdan özel bir yardım isteyebilirsiniz çevrimiçi değiller sanırım öyle olsalardı cevap yazarlardı diye düşünüyorum.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
itunesten tamamen 12.4 de restore et jb de mevcut kısa yoldan at gitsin :)
PC yok.
Mesaj düzenlendi:

haklısınız hocam tuhaf bir durum. yetkili yazarlarımızdan özel bir yardım isteyebilirsiniz çevrimiçi değiller sanırım öyle olsalardı cevap yazarlardı diye düşünüyorum.
Tecrübeli arkadaşlar konuya cevap yazarlar inş

TayfunRAras

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynı sürümde aynı sorunu yaşıyordum. PC ile 12.4 güncelledim sorunsuz JB ile kullanıyorum. Hiç uğraşma...

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yeni bir sürüm yok. Son sürüm bu. Yeni sürüm çıkmadan kapanacağını sanmıyorum.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Jailbreak fixlemek için hemen bi sürüm yayınlayıp imzayı kapatmazlar anlamında söyledim.

Tips
Tips
Üst Alt