Neler yeni

Çözüldü 11.4.1 elmada kaldım :/

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeş orada usb bağlantı hatası vermiş yani son sürümü kurmak ne demek çok üzüldüm yani boş yere sürüm gitti

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
tekrar tekrar denedim herhangi bir bağlantı problemi yoktu ki bir de normal moda geçilemiyor diyor. offff

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
şen şimdi ios 12.1.4 ü ituneslemi yükledin ya kardeş düzgünce anlatırmısın çok karıştı şuan😂

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
şen şimdi ios 12.1.4 ü ituneslemi yükledin ya kardeş düzgünce anlatırmısın çok karıştı şuan😂
şimdi ben en başta elmada kalır kalmaz 3utools ile 12.0 yazılıımını shsh kaydını kullanarak yapmaya çalıştım. Birkaç kez denememe rağmen ilk fotodaki hatayı aldım. Daha sonra arkadaş böyle diyince
Fark etmez konuda bahsedilen sürüm veya günceli olabilir. Düzgün bir şekilde yaparsan başarılı bir şekilde 12 ye geçebilirsin.
ben de o zaman telefonu güncelleyip tekrar deneyim dedim. telefonu güncelledim bu kez de 2. fotodaki hatayı aldım.

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hmm sen itunesten güncellemişşin tamam kardeş o zaman bekleyecen son sürüme mecbur

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
shsh blobları bir işe yaramıycak yani? güncelleme yapmadan önce de bir sonuç alamadım. Neyse alışmıştık bayağı şimdi zorluk çekicez. Seneye çıkar mı 12.1.4 jb

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
hiç belli olmaz exploit hazır olsun şu dk çıkar

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
şimdi ben en başta elmada kalır kalmaz 3utools ile 12.0 yazılıımını shsh kaydını kullanarak yapmaya çalıştım. Birkaç kez denememe rağmen ilk fotodaki hatayı aldım. Daha sonra arkadaş böyle diyince

ben de o zaman telefonu güncelleyip tekrar deneyim dedim. telefonu güncelledim bu kez de 2. fotodaki hatayı aldım.
Dostum ben o mesajımda ios sürümünü değil 3u tools sürümünü kastetmiştim ne yapmışsın sen geçmiş olsun

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dostum ben o mesajımda ios sürümünü değil 3u tools sürümünü kastetmiştim ne yapmışsın sen geçmiş olsun

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Valla downgrade mevzusu olunca üst sürümden düşebiliriz diye düşünüp sizi de yanlış anladım neyse çok sağolun yardımlarınız için
Mesaj düzenlendi:

hiç belli olmaz exploit hazır olsun şu dk çıkar
6 ay kadar 11.4.1 bekledim sanırım bi 6 ay da bu bekletmez inşallah çok sağolun siz de

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@coolstar kusura bakma aklıma takılan birşey olduğu için konuyu tekrar canlandırıyorum. Benim elimde 12.0 için shsh kaydı da var. Sadece 11.4.1 değil 12.0 için de shsh kaydı almıştım. Downgrade mümkün olmaz mı? Bildiğim kadarıyla bu shsh kayıtları imzasız bir sürüme downgrade yapmak için de kullanılıyor. Downgrade için herhangi bir araç mı gerekiyor. Gerekli olan şey nedir? 11.4.1 e restore etme şansını kaçırdım güncelleme yaparak. Peki downgrade mümkün olabilir mi 12.0 bloblarını kullanarak. Valla jailbreak gittiğinden beri kendimi boşlukta hissediyorum 😂 Uyku uyuyamıyorum 😂

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@mogretici
IOS 12.0’a geçmek için IOS 12.0 - 12.1.2 arası çalışan bir araç lazım yanı bu durumda,

-NonceReboot 12 veya unc0ver aracı lazım

12.1.3 ve üstü sürümlerde bu araçlar çalışmadığı için Nonce alman mümkün değil ve Nonce olmadan’da sürüm düşürülemez..

Muhammeddqn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sa abi dün seninle whatsaptan görüşmüştüm telefon şimdi elmada kaldı arkadasın telefonundan yazıyorum sana shsh kaydım var yardımcı olurmu sun vaba

Tips
Tips
Üst Alt