Neler yeni

Yüksek kapasiteli iPhone’lar daha hızlı çalışır mı ?

samedtetk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba elimde iPhone SE 16GB modeli var, arada bir takılıyor işlem yaparken. Bunun sebebi depolama alanının düşük olması mı ? Bu iPhone’a kapasite arttırma işlemi yaptırmak istiyorum bu yüzden

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba elimde iPhone SE 16GB modeli var, arada bir takılıyor işlem yaparken. Bunun sebebi depolama alanının düşük olması mı ? Bu iPhone’a kapasite arttırma işlemi yaptırmak istiyorum bu yüzden
Aynen kardeşim etki ediyor. Ne kadar boş alan o kadar ferahlık👌

Dikoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Futbol sahası gibi düşün ne kadar büyük o kadar alan. Ama en çok ram bellek ve işlemci önemlidir işlemciden talep ettiğin iş yükü önce ram bellekten geçer sonra sana sunulur o ve işlemcinin de etkileri büyüktür. Cash belleği ve ram belleği temizleyecek bir yazılım vardır zanımca

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Çok düşük depolama alanınız kalmadıysa sorun yaşamazsınız. Bellek yönetimi açısından yüksek kapasite daha performanslıdır ancak bunu günlük hayatta pek farketmezsiniz.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
3-4 GB arası boş alan olmasına rağmen uygulama açılışlarında bazen 5 bazen 10 saniye bekliyorum. Özellikle Youtube açılış çileden çıkaracak kadar uzun sürüyor. Cihazın miadı doldu sanırım.
6Plus 16GB

Tips
Tips
Üst Alt