Neler yeni

yüklenemeyen whatsap geçmişi geri gelirmi

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
cihaz değiştirirken whatsap yedeği alıyorum yakınlarda wifi olmadığı için çok uzun sürüyordu bende yarıda bıraktım cihazı ayarlardan sıfırladım

yeni cihazıma whatsap kurup sohbet geçmişini yüklemeye çalıştığımda geçmiş yüklenemedi hatası veriyordu ve sohbet geçmişim yüklenmiyordu mecbur yüklemeyi atla yaptım

6 gb sohbet geçmişim gitti bunu kurtarmanın bir yolu yokmu

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Mer bıldıyım kadar icoud ta olur telefonu sırlamak yada satmak ıstıyorsan satmadan once ıcoludtan tam yedekleme yap baska telefondan gerı yuklersın whaspp dahıl yukeldın tarıh ve saat gerı gelır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mer bıldıyım kadar icoud ta olur telefonu sırlamak yada satmak ıstıyorsan satmadan once ıcoludtan tam yedekleme yap baska telefondan gerı yuklersın whaspp dahıl yukeldın tarıh ve saat gerı gelır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Türkçe çeviri (İşinize yarayabilir) :

Merhaba, bildiğim kadarıyla iCloud’da olur. Telefonu sıfırlamak ya da satmak istiyorsan, satmadan önce iCloud’dan tam yedekleme yap, başka telefondan geri yüklersin. WhatsApp dahil yüklediğin tarih ve saat geri gelir.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Alınmayan yedek nasıl geri gelsin?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
cihaz değiştirirken whatsap yedeği alıyorum yakınlarda wifi olmadığı için çok uzun sürüyordu bende yarıda bıraktım cihazı ayarlardan sıfırladım

yeni cihazıma whatsap kurup sohbet geçmişini yüklemeye çalıştığımda geçmiş yüklenemedi hatası veriyordu ve sohbet geçmişim yüklenmiyordu mecbur yüklemeyi atla yaptım

6 gb sohbet geçmişim gitti bunu kurtarmanın bir yolu yokmu
Daha önce cihaz yedeği aldıysanız onu yüklemeyi deneyebilirsiniz

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Veda edin eski mesaj ve fotoğraflarınıza, geri dönüşü yok. Zira iCloud'da da olsa bile oto yedekleme dışındaysa, yedeklemeye izin vermezseniz ya da kendiniz yedekleme yapmadıysanız yedeklemeyi geri yükleyemiyorsunuz.

Ayrıca iCloud'dan falan indiririm diye sormayın, inmiyor. Dersiniz ki, benim Apple'da ve Whatsapp'da bir tanıdığım mühendis var, o zaman tamam.

Kendimden biliyorum.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Veda edin eski mesaj ve fotoğraflarınıza, geri dönüşü yok. Zira iCloud'da da olsa bile oto yedekleme dışındaysa, yedeklemeye izin vermezseniz ya da kendiniz yedekleme yapmadıysanız yedeklemeyi geri yükleyemiyorsunuz.

Kendimden biliyorum.

yedekleme günlük olarak yaptım icloud'a whatsap kendi içinden yine yaptım ama olmadı

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Demek ki bir şeyleri eksik yapmışsınız ya da iCloud yedekleme alanınız dolmuş. Bence siz ekran alıntısı yaparak video ile derdinizi anlatın.

Hele ki, o güzel çocuğunuzun (ya da yeğen vs.) resimleri varsa ben bile ah be dedim şimdi.

cihazım 256 gb yinede cihazıma birşey olur diye 200 gb saklama alanı satınalıyorum hiçbir resim video kayıp değil hatta normal mesajlarım bile geliyor ama whatsap verilerim yok sadece

resimdeki oğlum orda daha 2 yaşındaydı şimdi 7 yaşına geldi :D

Lars

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
cihazım 256 gb yinede cihazıma birşey olur diye 200 gb saklama alanı satınalıyorum hiçbir resim video kayıp değil hatta normal mesajlarım bile geliyor ama whatsap verilerim yok sadece

resimdeki oğlum orda daha 2 yaşındaydı şimdi 7 yaşına geldi :D
Sorunu çözemediyseniz yardımcı bir araç var. Fakat telefona geri yüklenemez PC ortamında yedeğinizi görüntüleyebilir kaydedebilirsiniz ( yedek sağlam alınmışsa). İOS bazen yapıyor bu sorunu bende bu yöntemle bilgisayara yedeklemiştim

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iCloud'a yedekledikten sonra yeniden kurduğunda gelmesi lazım yedekleme. Ben kaç kere yaptım her seferinde geri yükledim ama son bi kaç haftadır 13'de yedekler gelmiyor, yedek bulunamadı icloud'da diyor. Halbuki bakınca 1.8 GB yedek var. Drive kapatıp açtım oldu, bir daha restore ettim bu sefer olmadı. :D Bunda da telefonu kapatıp açtım geri geldi yedek. Yani Wp biraz şov istiyor hemen gelmiyor nedense iOS 13'te.

Tips
Tips
Üst Alt