Neler yeni

YouTube uygulamasından video açamıyorum!

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba, konu başlığında da gördüğünüz gibi açıklamasını yapayım hemen. YouTube uygulamasından bir video açmak istediğimde videoya bastıktan sonra oynatma penceresi siyah olarak kalıyor, videoya başlamıyor ve bu yüzden herhangi bir video izleyemiyorum. Bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilenler var mı? Unc0ver JB kullanıcısıyım.

Cihaz
IPhone 6
Sürüm
12.4.8

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Youtube reklam engelleyici tweakler bunu yapıyor. Bendede 2 aydır başladı. Reklam engellemeyi kapatınca sorun olmuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
cercube sorunsuz çalışıyor bende ama bugün afsocial tweakı kurdum ordaki reklam engelleyiciyi açtığım zaman videolar siyah oluyor yani bazı reklam engelleyici tweak lar reklamlı Video ları açmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
YouTube Tools ve Cercube benzeri bir tweak kullanıyorsanız sorun bu yüzdendir.
YouTubeun sürümünü düşürün sorununuz çözülecektir.

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
cercube ü ücretli kullanmama rağmen bende de aynı sorun olmuştu resmen kafayı yedirtti ,denemediğim tweak kalmamıştı hepsinde aynı sorun oldu.
çözüm youtube sürüm düşürmede ben 15.38.2 sürümünü yükleyerek buldum ve güncellemeyide kapattım

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
YouTube reklam engelleme tweakleri bu soruna sebep oluyor. Reklam engellemeleri kapatarak uygulamayı kullanabilirsiniz.

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Herkese cevapları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum, konuyu açtıktan bir kaç saat sonra sürüm düşürerek sorunu çözmüştüm. Yoğunluktan buraya dönemedim ve daha sonrada unuttum. Reklam Engelleyici kullanmaktayım ve şu an 15.29 sürümünde sorunsuz çalışıyor.
Sağlıklı günler dilerim.

tunaadrsn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Unc0veri bir türlü yükleyemedim. Nasıl yüklediniz ??

mkafkef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
arkadaslar merhaba, gunlerdir ugrasiyorum ipadify tweak kurmustum sorunsuz calisiyordu 2 haftadir calismiyor buna benzer 13.6.1 surumune uyan titan tweak kurdum oda calismadi benim sorunum sadece youtube ile alakali diger her sitede calisiyor ekran videosu paylastim yardimci olursaniz cok sevinirim forumlarindan yardim istedim kimse orali olmadi
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt