Neler yeni

Youtube u arkaplanda çalma ve müzik indirme

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sürümüm ios 11.2 electra jailbreak kullanıyorum .Youtube u arka planda çalmak ve indirme yapabilmek için bir tweak - app öneriniz var mı ?
Cercube denedim fakat yüklememe rağmen çalışmadı. Youtube appinin güncel olmasından kaynaklı bir problem olabilir mi ? Cercube için önerebileceğiniz bir sürümü ve repo adresi var mı bu tweaki kurarken yanında ekstra kurmamız gereken bir program var mı ?
Ayrıca tweaklerimi ayarlar menüsünde göremiyorum bunun için de bir önerisi olan var mı ?

Cihaz
İphone 6plus
Sürüm
ios 11.2

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürümüm ios 11.2 electra jailbreak kullanıyorum .Youtube u arka planda çalmak ve indirme yapabilmek için bir tweak - app öneriniz var mı ?
Cercube denedim fakat yüklememe rağmen çalışmadı. Youtube appinin güncel olmasından kaynaklı bir problem olabilir mi ? Cercube için önerebileceğiniz bir sürümü ve repo adresi var mı bu tweaki kurarken yanında ekstra kurmamız gereken bir program var mı ?
Ayrıca tweaklerimi ayarlar menüsünde göremiyorum bunun için de bir önerisi olan var mı ?
Arka planda çalmak için youtubed var, onu kurabilirsin.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Yigidoo soru içinde soru sormuşsunuz :) cercube tweaki reposundan indirin yanında yardımcı tweak kuruyor zaten. YouTube sürüm düşürerek deneyin son güncellemeden sonra öyle oldu. Uygulama için tweakleri geliştiricisi güncelleme yollamadan uygulamaları güncellememenizi tavsiye ederim. Uygulama Sürüm düşürme ise forumda mevcut sadece arama yeterlidir ;)

Moderatör tarafından düzenlendi:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Cercube reposu:

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweakler ayarlarda görunmuyorsa cercube kullanamamasi çok normal. önce Orayi bi netleştirmek gerekiyor sanki.

Yigidoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim uygulama sürüm düşürmeye şimdi forumdan bakıp tekrar deneyecem ve sonucu paylaşacam. Forumu çok fazla meşgul etmemek adına soru içinde soru sordum sanırım :) @ramazandemiral tweakler ayarlarda görünmüyor bunun için ne yapabilirim ?

ilyas2134

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
YouTube Tools var iOS 12 de güzel çalıyor kendim kullanıyorum normal YouTube arka planda oynata biliyorsun

Tips
Tips
Üst Alt