Neler yeni

YouTube Premium (ortak) Aboneliği sona erdi

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Buradaki liste tamamlanmadan önce yakın çevremden 5 arkadaş girmek istedi 1 kişilik yer kalmıştı burdaki üyelerden @Ksmdnz arkadaşımızı ekledim. Şuan hazırda 5 kişi var dilerlerse bu konu altından toplanıp onlarda üyelik başlatabilirler. Katılımlarınız için tşk ederim. 6 aylık aboneliğimiz başladı :)

Açıklamalar:

- Satın alım işlemini ben gerçekleştireceğim dolayısı ile üyeleri aileye ekleme ve çıkarma işlemini de yine ben yapacağım.
-Ücretler Akbank , İş Bankası , Enpara aracılığı ile tarafıma gönderilecektir.
- Her ay abonelik yenilenecektir. Her ay uğraşmak istemiyorsanız 6 aylık peşin ücreti yollayıp 6 aylık alabiliriz.( 6 aylık abonelik göremedim ama sanırım her ay tahsil ediliyor.)
- İsteğinize bağlı olarak peşin 6 aylık ücreti yollarsanız kartımdan her ay otomatik yenilenir böylece listenizi felan kaybetmezsiniz.
- Her üye kendi Apple Hesabı ile katılım sağlayıp kimse birbirinin içeriğini görmeyecektir. Ortak olan tek nokta ödemedir.

Ödeme Bilgisi:

-Paket Ücreti Aylık 34₺'dir.
-Kişi başı bir aylık pay 34₺/6(kişi)=5,5₺'dir.
-Altı aylık toplu alım yapılacağı için ödenecek tutar totalde 34₺*6(ay)=204₺, kişi başı ödenecek tutar ise 204₺/6(kişi)=34₺'dir.
-İkinci altı aylık periyot için devam etmek isteyen üyelerden tekrardan kişi başı 34₺ talep edilecektir.

Katılımcılar:
1. @Barisguresci
2. @pepe7115
3. @TheKingsMan
4. @serdar06288
5. @Niklauswalker
6. @iphone67

Soru sormak isteyenler yorumlara yazabilirler elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
İlgilenen arkadaşlar yorum veya özel mesaj yolu ile benimle irtibata geçebilirler.
Not: Üyelik işlemlerini başka bir arkadaşta başlatabilir, aynı şekilde ortaklar toplandıktan sonra parayı ona gönderebiliriz. Amaç burda ortak kullanım sağlamak.
Teşekürler..

Son düzenleme:

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beni de ekler misin ?
İlk alımda 3 ay veya 2 ay ücretsizdi diye hatırlıyorum ona bir şey yapacak mıyız

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
6 aylık kişi başı ne kadar ....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konuyu okumak çok mu zor geldi hocam ? Yazıyor zaten kaç para olduğu..
Konuyu okudum , ama anlamadım o yüzden sormak istedim . Yanlış bişeymi yazdım . Konudada yazıyor anlaşılmayan bişey var ise sorunuz diye ...

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bitti mi? Müzik de dahil mi? adam lazımsa beni de alın :)

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar konuyu açmadan önce yakın çevremdeki arkadaşlara söylediğimde hepsi girmek istedi. Konuyu açıp yarım bıraktım hepinizden özür dilerim. Bu kadar ilgi göreceğini beklemiyordum.
5 arkadaş girdik ve 1 kişilik yer kaldı. Gelmek isteyen varsa 34₺ karşılığında 6 aylık aboneliği bugün başlattık.Özelden yazsın.
Diğer arkadaşlara gelince sanırım sizlerde 6 kişi oluyorsunuz sizde kendi aranızda yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar yakın çevremdeki arkadaşlara söylediğimde hepsi girmek istedi. Konuyu açıp yarım bıraktım hepinizden özür dilerim. Bu kadar ilgi göreceğini beklemiyordum.
5 arkadaş girdik ve 1 kişilik yer kaldı. Gelmek isteyen varsa 34₺ karşılığında 6 aylık aboneliği bugün başlattık.
Diğer arkadaşlara gelince sanırım sizlerde 6 kişi oluyorsunuz sizde kendi aranızda yapabilirsiniz.
Beni al ödemeyi yapayım ...

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Onun yerine dleasy tweakine 4 dolar verip sınırsız premium kullanın 😂

Tips
Tips
Üst Alt