Neler yeni

Youtube? ios 10.3.3

puniisher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar youtube uygulamasının son versiyonuna uyumlu tweak bulamadım. Eski versiyon kuruyorum açılıp hemen kapanıyor. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Cercube for Youtube

repo.jailbreaktr.com

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak indirip kurdum download butonuna tıkladıktan sonra uygulamadan atıyor

10.3.3 g0blin 5s

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Bi sorun görünmüyor. JailbreakTR reposundan cercube'yi kurduysan, youtube versiyonunu düşürmeyi dene. Bende bulunan sürüm 12.49.8

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bi sorun görünmüyor. JailbreakTR reposundan cercube'yi kurduysan, youtube versiyonunu düşürmeyi dene. Bende bulunan sürüm 12.49.8
Bendekinin sürümünü göremedim ama muhtemelen sizin sürümden yüksek bi sürüm önerdiğiniz sürümü nereden nasıl kurabilirim

puniisher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
hocam bende de şöyle tekrardan bir sorun var müzik uygulamasına aktarmıyor müziği? @daRkneSs bende sürüm düşürmeyi mi deneyim? senin cihaz ne?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Importta herhangi bir sorun yok. 10.3.2 6s

JailbreakTR repodundan cercubeyi kurdunuz değil mi?

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Ben kurdum ancak ne download kısmı çalışıyor nede video indirme kısmı. Download kısmına tıkladıktan 5-6 saniye sonra uygulamadan atıyor 10.3.3 5s

puniisher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

IMG_4967.jpg
Resim de olduğu gibi silik bir şekilde kalıyor.

Ben kurdum ancak ne download kısmı çalışıyor nede video indirme kısmı. Download kısmına tıkladıktan 5-6 saniye sonra uygulamadan atıyor 10.3.3 5s
Hocam benim cihaz da 5s ios 10.3.3 indirmeye indiriyo da import yapmıyor

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam bu tweaki indirdim fakat üstteki fotoğraftaki gibi şarkıyı aktarmıyor silik gözüküyor
Müzik indirmek istiyorsan cercube son sürümünü kur ama YouTube uygulamasının en son sürümü olmasın onda çalışmıyor daha eski sürümlerini appcake den indir ben böyle kullanıyorum sorun yok

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ios 10.3.3 iphone 5 cihazımda youtube kurulu olmasına rağmen açmaya çalıştığımda ilk seferinde uygulamadan atıyor. Tekrar denediğimde de içerik yüklenmiyor. Cercube yi kaldırdım. Youtube ile ilişikli başka bir tweak mevcut değil bende. Sorunun kaynağı nedir önerilerinizi bekliyorum.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Yukarıda bahsettiğim sorunum günceldir. Tavsiye önerilerinizi bekliyorum.

FiratveFirat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
mahir66 ios sürümüz nedir cihaziniz modeli nedir ve hangi jailbreak araci ile jailbreak yaptınız bende sizin tavsiyeniz olan sürümleri indiriyorumda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bunları bul yükle sorunsuz çalışıyor bende
gerekli sürüm düşürmelerini yapmış olmama rağmen en son fotoğrafta da göreceğin üzere hep bu şekilde kalıyor birşey açılmıyor. cercubeyi kendi reposunda 4.2.1.7 yoktu. forumumuzun reposunda mevcuttu oradan indirdim. Ama kurmaya çalıştığımda da görsellerde göreceğin üzere kırmızı yazılar çıkıyor.

Ekli dosyalar

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
mahir66 ios sürümüz nedir cihaziniz modeli nedir ve hangi jailbreak araci ile jailbreak yaptınız bende sizin tavsiyeniz olan sürümleri indiriyorumda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam benim sürüm 10.3.3 cihazım 5s, jb aracın isr hem dubhelix,hemde g0blin ikisinde de sorun olmuyor tweakerde
Mesaj düzenlendi:

gerekli sürüm düşürmelerini yapmış olmama rağmen en son fotoğrafta da göreceğin üzere hep bu şekilde kalıyor birşey açılmıyor. cercubeyi kendi reposunda 4.2.1.7 yoktu. forumumuzun reposunda mevcuttu oradan indirdim. Ama kurmaya çalıştığımda da görsellerde göreceğin üzere kırmızı yazılar çıkıyor.
Valla anlam veremedim ustaların bakması lazım hocam büyük ihtimal daha önce kurduğunuz parçacıklardan dolayı oluyordur ama tam bilgim yok @oguzhanvarsak arkadaş bi baksa iyi olur

buraklee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
ipad 4 için bende youtube yükledim ipadda olmayan ama açmıyor, yine 3utoolsdan yüklemek için eski youtube sürümünü nereden indirebilirim ?

Tips
Tips
Üst Alt