Neler yeni

Youtube Cercube Yardım

ugur010

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
cercube artık indirmiyor başına gelen varmı ücretli satın aldığım hepsini güncelledim sildim yeniden yükseldim youtubeyi silip yeniden kurdum ama bi türlü indire basınca direk failed diyor .

Cihaz
XS Max
Sürüm
14.2

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
cercube artık indirmiyor başına gelen varmı ücretli satın aldığım hepsini güncelledim sildim yeniden yükseldim youtubeyi silip yeniden kurdum ama bi türlü indire basınca direk failed diyor .
Valla bende ömür boyu satın almıştım.baktım ki artık başa çıkamıyorum bunun sorunlarıyla dleasy e geçtim.bir türlü adam gibi bir sürekliliği olmadı bu cercub ün sürekli bir problem çıkarıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cercubeye gmail hesabınız ile giriş yaptınızmı

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Cercube da böyle bir sorunum var videoyu aşağı attığımda orda kalıyor eskiden böyle değildi üstte kalıyordu sorunu nedir

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Dleasy bence çok daha sorunsuz bir tweak. Satın aldım kafam rahat etti.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Cercube da böyle bir sorunum var videoyu aşağı attığımda orda kalıyor eskiden böyle değildi üstte kalıyordu sorunu nedir
Ayni sorun bende de var, ek olarak muzik app a atamiyor indirdigi muzigi

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Dleasy de import yapmıyor import mimport da yapmıyor cercube de yapmıyor tahminim apple müzik uygulaması engelliyor bir şekilde

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dleasy de import yapmıyor import mimport da yapmıyor cercube de yapmıyor tahminim apple müzik uygulaması engelliyor bir şekilde
Cercube yapiyor. Appstore++ ile youtube surumunu dusurun ben dun cercube un changeloglarina baktim 16.12.3 surumuyle uyumlulugunu gordum o surume dustum import sorunu cozuldu. Suanki tek sorun oynaticiyi alta minimize edince tekrar buyutemiyorsun.

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cercube yapiyor. Appstore++ ile youtube surumunu dusurun ben dun cercube un changeloglarina baktim 16.12.3 surumuyle uyumlulugunu gordum o surume dustum import sorunu cozuldu. Suanki tek sorun oynaticiyi alta minimize edince tekrar buyutemiyorsun.
Valla ya ilk yüklediğimde bu sorun yoktu birdenbire geldi ben neptune for iphone tweakinden olduğunu düşünüyorum çünkü cercubeyi yüklemeden önce yt ye girerken videoyu alta alınca üstte kalıyordu peki sen neptune kullanıyor musun ?

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Valla ya ilk yüklediğimde bu sorun yoktu birdenbire geldi ben neptune for iphone tweakinden olduğunu düşünüyorum çünkü cercubeyi yüklemeden önce yt ye girerken videoyu alta alınca üstte kalıyordu peki sen neptune kullanıyor musun ?
Hayir kullanmiyorum

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bende şuan cercube ve dleasy ücretli olarak yüklü, hiç bir sorun yok ,hem video olarak hemde audio olarak indirme yapabiliyor. youtube sürümüm 15.38.2 yüklü güncelleme geliyor ama güncellemiyorum cercube de şimdi yeni güncelledim 5.2.20
yalnız şöyle bişey var her ikisi yüklü olan yada herhangi bir başka youtube tweak i yüklü olduğunda çakışma yapabilir, ben mesela dleasy de yotube u kapalı tutuyorum açık olduğunda sorun çıkarıyordu

Tips
Tips
Üst Alt