Neler yeni

Aktivite Yılın Temasında Oylarınızı Bekliyorum Arkadaşlar 😄

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Viola aslında bana görede ahım şahım bir tema değil... sadece ilk çıktığında icon desteği iyiydi..

Glasklart gibi 9600 icon desteğine ulaşmadı daha bir Tema :))

Bu Silzee bana göre sadece Like kasmak için böyle bir aktivite sünuyor...
Adamın Twitter hesabını askıya almışlar zaten yazık. Aslında o tarz temaların artısı şu uyumsuz ikonlar çok sırıtmıyor. Renkli olduğu için

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Oylama bitti. Toplu sonuçları açıklamadılar ama en son 4.sıradaydık. Oy veren herkese teşekkür ederim:)

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu konuya Oy kullandığını belirterek cevap yazan herkes bana packix veya yourepo hesaplarını yada udid numaralarını verirlerse RedLy temasını hediye olarak tanımlayacağım. Öncelikle Yourepo hesabını vermenizi istiyorum çünkü packix güncellemeleri onaylama işini savsaklıyor biraz.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Le0n kardeşim umarım oylama sonucu güzeldir, ki zaten baya ilklerde olduğun için bence senin temada as’lardan.. Güzel düşüncen içinde ayrıca tebrik ederim, güzel bir centilmenlik örneği Jb’im yok olsada tema kullanmıyordum, aldım sayıyorum o yüzden tebrik ve teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Le0n kardeşim umarım oylama sonucu güzeldir, ki zaten baya ilklerde olduğun için bence senin temada as’lardan.. Güzel düşüncen içinde ayrıca tebrik ederim, güzel bir centilmenlik örneği Jb’im yok olsada tema kullanmıyordum, aldım sayıyorum o yüzden tebrik ve teşekkür ederim

Teşekkür ederim:) 4.sırada bitti oylama. 2000 üzeri oy aldı tema. Bana göre çok iyi. Hediye hakkını başkasına verebilirsin :))

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Redly temasını isteyen varsa hediye hakkımı verebilirim, tema kullanmıyorum.. Birden fazla isteyen olursa ilk isteyene vereceğim mahçup olmayayım sonra..
Teşekkürler @Le0n

Tips
Tips
Üst Alt