Neler yeni

Yeryüzünde Son Gün: Survival hileli sürümler

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Oyunda hakkında

Hayatta kalma atıcı Dünya'daki Son Gün, kıyamet sonrası bir dünyada kuruldu: 2027'de dünya, neredeyse tüm insan ırkını yok eden, bilinmeyen bir enfeksiyonun salgını gördü. Ve orada durmadı. Bütün bu ölümler, zombilere dönüşmeye başladı ve kanlarındaki direnişe sahip az sayıda kurt, bir zamanların büyük dünyasının kalıntıları üzerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Uygulama Adı: Last Day on Earth: Survival By Andrey Pryakhin
Bundle ID: zombie.survival.craft.z
iTunes Store Link:

Mod Gereksinimleri:
- Jailbreakli veya Jailbreak Olmayan iPhone / iPad / iPod Touch
-
- Windows / Mac / Linux çalıştıran bir bilgisayar.

Hack Özellikleri:

- Sınırsız Paralar -> Onları artırmak için göze alabileceğiniz madeni paralarla bir şeyler satın alın. Bozuk paranız yoksa, bakın.
- Anti-Hile -> Hile algılamasını devre dışı bırak.
- Öğe Çoğaltma -> Daha fazla almak için bir Öğe Böl.
- Ücretsiz Işçiliği -> Gerekli öğeler olmadan Craft. Serbest bırakılmış ürünler üretmeyin veya oyununuz yüklenmeyi durduracaktır! Hangi gemileri kullanmamanız gerektiğini öğrenmek için Club'a bakın.
- Ücretsiz Bina -> Gerekli öğeler olmadan inşa edin.
- Ücretsiz Yükseltme -> Gerekli öğeler olmadan yükseltme.
- Bina kesmek -> Yukarıdaki özelliklerin sayesinde
- Sonsuz Silah / Eşya Dayanıklılık - Sonsuz Tüm Zırh Dayanıklılığı
- Ücretsiz Mağaza / Ücretsiz In-App Alımları! -> Oyun içi ücretsiz Loot Kutuları satın alın! Bu otomatik olarak aktiftir. Bu özellik çoğu zaman geliştirici OTA tarafından yamanmış gibi görünüyor. Bu yüzden bazı kasaları satın almak için kullanın ve daha sonra gelecekte sandıklar üzerinde saklamak için aşağıda Loot Kutuları Hack kullanın!
- Sınırsız Yetenek Puanı -> Onları artırmak için beceri noktalarını kullanın.
- Tüm Öğelerin Kilidini Aç -> Tüm planların kilidi açıldı!
- Işçiliği için Seviye Gereksinim yok
- Yağma Kutuları Hack! * -> 1 yağma kutusunu açın ve 10.000 kazanın! IAP / Free Store yamalıysa, bunu açarken çok sayıda yağma kutusu kazanmak için bunu kullanın.
- Ürün Artırmak Hack * -> Gelen kutunuzdan bir öğe alırken, onu alır ve yine de gelen kutunuzda saklar. Aynı öğeye sahipseniz, söz konusu öğeyi istediğiniz kadar artırabilirsiniz!
- Minigun Aşırı ısınmıyor *
- Yay Tek Vuruş * -> Tek Vuruş Yay ile düşmanları öldür. Big One'ı öldürmek için çalışıyor!
- Çekim için Bow Anında Şarj Etme * -> Şarj etmeden yayı anında çekmek için çekim simgesine dokunun.

* Özellikleri sadece ARM64 / x64 cihazları içindir.

X64 üzerinde çalışır. Cihazınız için doğru IPA dosyasını indirin. x64 veya ARM64 iDevices: iPhone 5s, 6, 6 Artı, 6s, 6s Artı, 7, 7 Artı, 8, 8 Artı, X, SE, iPod Touch 6G, iPad Air, Air 2, Pro ve iPad Mini 2, 3, 4 ve üstü.

Yükleme Talimatları:
ADIM 1:
Gerekiyorsa, iDevice'inize kurduysanız uygulamayı kaldırın. Bazı saldırıya uğrayan IPA'lar, yinelenen uygulama olarak yüklenir. İlerlemeyi kaybetmemek için yedeklediğinizden emin olun.
ADIM 2: Yukarıdaki bağlantıdan bilgisayarınıza önceden kesilmiş .IPA dosyasını indirin.
ADIM 3: indirinve arşivi açın.
ADIM 4: Bilgisayarınızda Cydia Impactor'u açın / çalıştırın ve ardından iOS Cihazınızı bağlayın ve cihazınızın isminin Cydia Impactor'da görünmesini bekleyin.
5. ADIM: iDevice'iniz görüntülendiğinde, indirdiğiniz modifiye .IPA dosyasını sürükleyip Cydia Impactor uygulamasına bırakın.
ADIM 6:Artık iTunes / Apple ID e-posta girişinizi ve ardından şifrenizi girmeniz istenecektir. Devam edin ve gerekli bilgileri girin.
ADIM 7: Saldırıya uğramış IPA'yı yüklemeyi / yüklemeyi bitirmek için Cydia Impactor'u bekleyin.
ADIM 8: Kurulum tamamlandıktan ve uygulamayı Ana Ekranınızda gördüğünüzde, şimdi Ayarlar -> Genel -> Profiller ve Cihaz Yönetimi'ne gitmeniz gerekecektir . Bir kez, 6. adımdan girdiğiniz e-postaya ve ardından '[email protected] adresine Güven'e dokunun .
ADIM 9: Şimdi Ana Ekranınıza gidin ve yeni yüklenen uygulamayı açın ve her şey iyi çalışmalı. Hack'in oyun içi açılır penceresindeki talimatları takip etmeniz gerekebilir.

DİPNOT: İPA DOSYASINI KURDUKTAN SONRA OYUNU BAŞLATTIKTAN SONRA THANK YOU BUTONUNA BASINCA SİZİ BİR KAÇ SANİYE SONRA İOSGODS.COM SİTESİ ÜZERİNE ÜYE OLUN VE GİRİŞ YAPIN İYİ OYNAMALAR.

emre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güzel oyun teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt