Neler yeni

yeniden başlatma

halildemir1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
telefonumu her gece şarja takarak kullanıyorum böyle kullanmak zorundayım okuldan dolayı her sabah kalktığımda yeniden başlatılmış oluyor ve bunun sonucunda tekrar jailbreak yapmam gerekiyor ve ciddi anlamda uzun sürüyor. Bilgisi olan var mı

Cihaz
İphone 6
Sürüm
12.0.1

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
uygun olmayan bir tweak sebep oluyor olabilir icleaner dan tüm tweakları devre dışı bırakıp bir gün geçirin bakalım tekrardan yeniden başlayacakmış tabi batarya ile ilgili problem yok ise

halildemir1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
uygun olmayan bir tweak sebep oluyor olabilir icleaner dan tüm tweakları devre dışı bırakıp bir gün geçirin bakalım tekrardan yeniden başlayacakmış tabi batarya ile ilgili problem yok ise
Gündüzleri de sarja takıyorum fakat sadece gece yeniden başlatılmış oluyor sabah kalkınca kilit ekranında yazıyor

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Buna sebep olan bir tweak vardır illa ki crashreporter konusunu inceleyin. Kolay jailbreak için loadtweaks i kapatıp jailbreak yapın icleaner proya girip temizlik yapın respring yapın.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bendede bu sorun iOS 11.3.1 zamanı vardı bir türlü bulamamıştım haftalarca.Raporlarda görünmüyordu deneye deneye buldum.Kilit ekran yada ana menü widgetları tema veya kilit ekranı için kurulu tweaklerden biri sebep oluyor
Mesaj düzenlendi:

Bendede bu sorun iOS 11.3.1 zamanı vardı bir türlü bulamamıştım haftalarca.Raporlarda görünmüyordu deneye deneye buldum.Kilit ekran yada ana menü widgetları tema veya kilit ekranı için kurulu tweaklerden biri sebep oluyor
Artı olarak yeniden jb olayının uzun sürmesi konusunda da forumda konu açmış olamama rağmen çözüm bulamamıştık.Belki alakası yok ama rpetrich reposunu eklediğimde gelen güncellemelerden sonra bu sorunda çözülmüştü.Ekli değilse ekle o repoyu

Tips
Tips
Üst Alt