Neler yeni

Yeniden başlatma sorunu

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
S.a chacra1n jb kullaniyorum arkadaslar gayet stabil gayet memnunum. Yanliz garip bi olay oluyor sorunu çözemedim bir türlü. Galeriden herhangi bir( videoyu ) duzenlemeye bastigimda kesme flan biseyler yaparken donuyor yeniden baslatiyor ve jb gidiyor. Her seferinde yapiyor bunu.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ICleaner pro ile PortraitXI devre dışı bırakıp yeniden dene olmasa tweakleri tek tek kapatıp hangi tweak buna sebep olduğu anlarsın

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@trankobuskas

Portraitxi orijinal mi eğer değilse kaldırın. Muhtemelen o bozuyordur.

Moderatör tarafından düzenlendi:

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Dostum bu sorun bende Mikoto tweak i ile olmuştu.
Mikoto tweakinde galerideki fotoğrafları sınırsız yaklaştırma vardı.
Sende göremedim ama kullandığın tweakler içerisinde galeriye müdahale eden bir tweak varsa onu kapatıp bir deneyebilirsin.

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@vahcet12

Benimde aklima geldi ama öyle bi tweek olmayışı beni düşündürdü. Ama şu an skinti yok bakalim ne olacak

Moderatör tarafından düzenlendi:

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam sorun ne oldu bilmiyorum ama ben ios 11 ve 12'de statusbar stilini ipad olarak seçtiğimde mutlaka gün içinde yada ertesi gün yani bi süre sonra telefon restart atıyordu. Statusbar x modunda sorun olmuyordu. Şimdi telefon değiştim ip 7, sürümüde 13.3 checkra1n JB olarak nerdeyse 1 aydır hiç kapanmadan kullanıyorum ama bu hafta 2 kez statusbarı ipad olarak kullanmak istedim (daha ince ve güzel olduğu için) ama ikisinde de ertesi sabah kalktığımda jb gitmiş olarak buldum. Tekrar little11'den statusbarı x stili olarak seçtim 4 gündür sorun yok. Sizin sorun belki farklı nedenden dir ama bilginiz olsun diye yazayım dedim.. İpad statusbbar stili bana ip6 ip7 ios 12-13 değişik sürümlerin hepsinde sorun çıkarıyordu..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt