Neler yeni

Yeni sürüm isteyen Appleri Yükleme?

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar 12.4 De Çakılı Kaldım Şimdi Neredeyse Tüm Uygulamalar Appler Üst Sürüm İstiyor Bunun Bir Kandırmacası Ali Cengiz Oyunu Varmı??Nasıl Güncel Uygulama Yükleyebilirim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Baba herkes takipçide yokmu bi yiğit türk hekır şu işi çözse

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Minimum ios gereksinimi aynı appstore hesabını yeni sürüm yüklü bir cihazdan yükleyerek senn telefondaki uyumlu en son sürümü yükleyecektir, bu işlemi eskiden (ios 6 Zamanlarında) itunes üzerinden yapıyorduk şimdi olurmu bilmiyorum.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Mevcut İos sürümünüz zamanında bahsettiğiniz uygulama var ise, pc den apple kimliğiniz ile intunes den indirme başlatın. Cihazdaki indir simgesi bulut a dönecektir. Sonra app store satın alınanlar kısmından uygulamaya tıklarsanız cihaza uygun sürüm inecektir.

Pc yok ise Cihaz üzerinden yapmak için lowerinstall tweak ile cihaz sürümünü yüksek gösterip indirme başlatıyorduk. Simge bulut a dönünce satın alınanlar dan uygun sürüm iniyordu. Lowerinstall tweak sizin ios sürümünü desteklermi bilemiyorum.

Burda önemli olan apple store hesabı ile uygulamanın daha öncden indirilmiş olması. İster tweak ya da pc ile hiç olmadı sürümü yüksek başka bir ios cihaz kullanarak.

Bildiğim yöntemler bunlar.

Julioverne repo

Son düzenleme:

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Mevcut İos sürümünüz zamanında bahsettiğiniz uygulama var ise, pc den apple kimliğiniz ile intunes den indirme başlatın. Cihazdaki indir simgesi bulut a dönecektir. Sonra app store satın alınanlar kısmından uygulamaya tıklarsanız cihaza uygun sürüm inecektir.

Pc yok ise Cihaz üzerinden yapmak için lowerinstall tweak ile cihaz sürümünü yüksek gösterip indirme başlatıyorduk. Simge bulut a dönünce satın alınanlar dan uygunnsürğm iniyordu. Lowerinstall tweak sizin ios sürümünü desteklermi bilemiyorum.

Burda önemli olan apple store hesabı ile uygulamanın daha öncden indirilmiş olması. İster tweak ya da pc ile hiç olmadı sürümü yüksek başka bir ios cihaz kullanarak.

Bildiğim yöntemler bunlar.

Julioverne repo

Arkadaşın dediği tahminimce şu; yeni çıkan apps'ler minimum ios 13 yada 14 istiyor yani bunda önceki sürümlere çıkarılmamış apps'ler bunu yüklemenin bi yolunu sormuş. Aynı şeyi bemde aradım bulamadım

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İpa dosyasını i tunes ya da iphonecake sitesinde bularak indirebilirseniz, xx.ipa olan uzantıyı xx.rar olarak değişin dosyayı winrar ile açın içerikte info.plist i bulun orda minimum os versiyon yazar onun karşısındaki değeri değişin ve kaydedin. Uzantıyı tekrar ipa yapın ve cihaza filza ya da 3u tools ile yükletmeyi deneyin.
Not: Bu yöntem dosya sistemi yönünden tüm uygulamalarda geçerli olmaz.

Tips
Tips
Üst Alt