Neler yeni

Duyuru Yeni Forum Özelliklerimizi Gördünüz mü?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
JailbreakTR yönetimi olarak forumumuz için en iyi şekilde güzel özellikler kazandırmak için uğraşıyoruz. Forumumuzun yeni güncellemesiyle bazı özellikler kazandı kısaca göz atalım:

Anında İlet Bildirimleri:

Forumdaki bildirimleri bundan böyle tarayıcınızda alabilirsiniz. Ayarlamak için hesabınıza tıklayıp açılan menüden tercihler kısmına giderek ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Ya da buradan gidebilirsiniz: https://www.jailbreaktr.com/account/preferences

Not: Anında ilet bildirimleri MacOS için safari ve iOS'teki tarayıcılarda çalışmamaktadır.

8755

Mobil Görünüm İçin Yeni Araç Çubuğu

Mobil girişler için yukarı doğru kaydırdığınızda hızlı işlemler için araç çubuğunu kullanabilirsiniz. Buradan forumlara geçiş, yeni mesajları görme, yeni konu açma ve arama sayfalarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

Edit: Kapatılabilir özellik eklendi
Yeni tema güncellemesinde, mobil cihazlarda alt kısımda bulunan navigasyon barı artık kullanıcılar tercihine göre kapatıp açabilecek.
Kullanıcı Tema Menüsü arayüzünden deaktif edebilirsiniz. "Mobile navigation bar?"

9737

Not: Araç çubuğu sadece varsayılan tema için kullanılabilir. Karanlık temada ilerleyen günlerde gelecektir.
Araç çubuğundan konu açarken doğru foruma konu açtığınızdan emin olun.

8756

Kaydedilenler Özelliği

Forumdaki dilediğiniz konuları kaydetmek için daha önce kullanılan tuş artık değişti ve
maalesef kayıtlarınızda silindi. Kaydetmek için yine aynı şekilde mesajın sol üstündeki butonu kullanabilirsiniz. Kaydettiklerinize ulaşmak için ise Profil adınıza tıklayın açılan menüden Yer imlerini tıklayın ya da tümünü görmek için https://www.jailbreaktr.com/account/bookmarks

8760

Yeni Satır İçi Spoiler

Mesajınızda spoiler kullanarak görmek isteyenlerin üzerine tıklayarak görmesini sağlayabiliyordunuz artık satır içi spoiler ile üzeri bulanık şekilde yazabilirsiniz.

Not: forum kurallarını göz ardı etmeyin :)

8758

Kullanmak için

8759

Mesajlarınıza Video Ekleme Özelliği

Artık mesajlarınıza gif, fotoğrafın ardından videoda ekleyebileceksiniz.

Video özelliği henüz aktif değildir. İlerleyen günlerde eklenecektir.

Moderatör tarafından düzenlendi:

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bence mükemmel oldu fakat bir ricam var bu kadar güzel ve sağlam bir forum oldu ama şu report like yazılarını türkçe haline ve beğenenlerin örneğin seni you olarak gösteriyor bunları da tr haline çevirirseniz çok iyi olur Jailbreak of Turkey would like your permission to enable push notifications. yazısını da tabi.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Bence mükemmel oldu fakat bir ricam var bu kadar güzel ve sağlam bir forum oldu ama şu report like yazılarını türkçe haline ve beğenenlerin örneğin seni you olarak gösteriyor bunları da tr haline çevirirseniz çok iyi olur Jailbreak of Turkey would like your permission to enable push notifications. yazısını da tabi.
Hahah dur daha bismillah, hepsine sıra gelecek. Bırakta biraz ingilizcemiz gelişsin ömer 😅

Gözden kaçırdıklarımızın sizden geri dönmesi bizi memnun ediyor teşekkürler 👍🏻

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hahah dur daha bismillah, hepsine sıra gelecek. Bırakta biraz ingilizcemiz gelişsin ömer 😅

Gözden kaçırdıklarımızın sizden geri dönmesi bizi memnun ediyor teşekkürler 👍🏻
Beni biliyorsun murat her zaman göze çarpanları söylerim yavaş yavaş her şey ama siz jbtr ailesi olarak Türkiye'nin en hızlı adminlerindensiniz

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hepsini halledicez tabi geri bildirimlerinize ihtiyacımız var :)

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Beni biliyorsun murat her zaman göze çarpanları söylerim yavaş yavaş her şey ama siz jbtr ailesi olarak Türkiye'nin en hızlı adminlerindensiniz
Düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederiz. Eminim bu forumdaki her üye senin gibi düşünüyor. Biz bu hızı ve desteği üyelerimize borçluyuz. Henüz 2. yılına girmek üzere olan bir foruma göre üye ve aktivite bakımından çok ilerdeyiz.

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok güzel olmuş ellerinize sağlık ama bende hala devam eden bi sorun var geçenlerde bahsetmiştim videosu
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Çok güzel olmuş ellerinize sağlık ama bende hala devam eden bi sorun var geçenlerde bahsetmiştim videosu
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Tamamen küçültüp deneyebilir misiniz? Bunun olmaması gerekiyor.

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba @GeniuS, reklam engellemek için bir tweak veya host dosyası kullanıyosan deaktif edip denermisin?
MinimalHostBlocker tweakini kurmuştum kaldırdım düzeldi 👍 yalnız o tweak çok işime yarıyor reklamları görmek istemiyorum nasıl yapacaz🤔

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
MinimalHostBlocker tweakini kurmuştum kaldırdım düzeldi 👍 yalnız o tweak çok işime yarıyor reklamları görmek istemiyorum nasıl yapacaz🤔
Reklamları kaldırmanın dezavantajı 😂 tapatalk kullan veya böyle idare etmelisin. yani tercih senin 😂

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
9733
Yeni tema güncellemesinde, mobil cihazlarda alt kısımda bulunan navigasyon barı artık kullanıcılar tercihine göre kapatıp açabilecek.
Kullanıcı Tema Menüsü arayüzünden deaktif edebilirsiniz. "Mobile navigation bar?"
9734

Tips
Tips
Üst Alt